Velká cesta Vietnamem

Destinace:Vietnam \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:zpáteční letenky včetně let. tax a poplatků 22 000 Kč, místní doprava (bus, minibus, taxi, lehátkový vlak, loď), ubytování v turistických hotýlcích a penzionech (2 lůžkové pokoje), vedoucí zájezdu, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu
Cena nezahrnuje:víza a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
orientační cena víza do Vietnamu cca 500 Kč (+ na letišti 25 USD) ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Vietnam - krásná a rozmanitá země s dlouhou historií. Země rýžových polí, hor a nekonečných písečných pláží. Země kde žije více jak 70 národnostních menšin s kořeny v Barmě, Thajsku, Laosu a Číně. Vietnam se v posledních letech stává jednou z nejoblíbenějších turistických destinací Asie. Vydejte se s námi na více jak 2 500 km dlouhou cestu mezi hranicí s Čínou až po deltu řeky Mekong, na cestu napříč několika klimatickými pásmy. Porovnáme kontrast úzkých uliček Hanoje s rušnými bulváry Saigonu, uchvacující zátoku Ha Long Bay s životem v deltě Mekongu. Podíváme se na sever k čínským a laoským hranicím mezi horské kmeny. Nevynecháme ani památky historie - navštívíme bývalé sídelní město císařů Hué, pozůstatky chamské architektury My Son a následně známé tunely Cu Chi z americko-vietnamské války. Prach z cest smyjeme na plážích Nha Trangu. Možnost prodloužení zájezdu o Kambodžu.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích