Řecko s partou mladých lidí

Destinace:Řecko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:doprava klimatizovaným autobusem, 13x ubytování v kempu ve vlastním stanu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vstupy do památkových objektů - celkem výdaje zhruba 95 €, studenti s ISIC kartou jen cca 25 € (mají v Řecku do většiny památek vstup zdarma!) , stravování a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
pojištění léčebných výloh v zahraničí a připojištění stornopoplatkůvčetně pojištění na vysokohorskou turistiku 425 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Řecko je kolébkou evropské civilizace a kultury, proto se zejména s antickou historií budete setkávat na každém kroku. Svět starořeckých bájí a bohů se vám vybaví např. při výstupu na horu Olymp nebo v delfské věštírně. Vstoupíte na místa, kde se kdysi konaly Olympijské hry, kde bojovali Řekové s Peršany, kde se scházeli aténští občané, kde se střetávali gladiátoři. Ke klenotům světové kultury patří jakoby ve vzduchu zavěšené byzantské kláštery Meteora. Z úplně jiného soudku bude pohled z benátské pevnosti v Naupliu. Krásná je i řecká příroda, jak se přesvědčíte např. v kaňonech Vikos a Acheron. A samozřejmě si při všem tom putování užijeme i dostatek koupání. Řecko - země pomerančů, oliv, těžkého vína a tradiční hudby vás určitě nezklame...

Náročnost programu : Zájezd je převážně nenáročný a poznávací. Relativně náročný je pouze výstup na Olymp - nejvyšší horu Řecka (jeho štít Mytikas má 2 917 m). Jde o celodenní túru (cca na 10 hodin) s převýšením asi 1 800 m. Návrat je však stejnou cestou, takže je možné ujít jen část cesty a vrátit se zpět dříve, případně lze túru úplně vynechat a strávit celý den u moře. V horních partiích nad hranicí lesa je terén již kamenitý a suťovitý, takže na tuto túru rozhodně doporučujeme pohorky. Pochod kaňonem Vikos je také téměř celodenní túrou, na kterou se hodí dobrá turistická obuv, je však podstatně méně náročný jak terénem, tak převýšením (6 hodin, převýšení cca 300 metrů, převažuje spíše mírné klesání).
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích