Omán, Spojené arabské emiráty - Omán a Dubaj - velký okruh*

Destinace:Omán \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:letenka Praha-Maskat a Dubaj-Praha vč. let. tax a poplatků, doprava místními autobusy nebo minibusem vč. transferu do Dubaje, 5x ubytování v ***hotelu, 1x v **hotelu, 1x pouštní kemp, 1x tradiční bungalov, 8x snídaně, 2x večeře, vstupné v Ománu dle programu, místní průvodci dle potřeby, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vízum do Ománu - cca 50 US, Dubaj - vstupné na fakultativní aktivity a dubajské MHD ( )
vízum do Dubaje cca 1 700 Kč, 1lůžkový pokoj 7 800 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Omán je podmanivou směsí žijících tradic a moderní arabské země. Turista se zde cítí jako vítaný host, kterému se nikdo nevnucuje, ale zároveň s ním každý rád prohodí pár slov. Příjemným překvapením pro návštěvníka je neuvěřitelná čistota a vzorná péče o kulturní památky i přírodní dědictví.
Náš zájezd mapuje v plné šíři vše, co činí Omán jedinečným: uvidíme horské kaňony i písečné duny, prohlédneme si historické stavby i moderní Velkou mešitu a sultánův palác, vykoupeme se na rozhraní Indického oceánu a Perského zálivu a v noci budeme pozorovat mořské želvy, kladoucí vejce do vyhřátého písku.
Na závěr se podíváme do Dubaje, nejluxusnější turistické destinace, hypermoderního města na pomezí pouště a oceánu. Program v Dubaji je fakultativní a lze se věnovat dle vlastního výběru neobvyklým turistickým lákadlům. Užijeme si i "nákupní safari" v největším nákupním centru na světě.

Poznámka 1 : V Dubaji se budeme pohybovat za pomoci MHD zejména metrem, které je v současné době nejvyspělejší městský železniční systém na světě. Ceny jsou srovnatelné s pražskou MHD.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích