Arménie *

Destinace:Arménie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:zpáteční letenka Praha - Jerevan vč. let. tax a poplatků cca 9 000 Kč, místní doprava, ubytování, stravování, vedoucí zájezdu
Cena nezahrnuje:vízum (cca 10 USD, platí se na místě), vstupné do objektů, cestovní pojištění a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu 440 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Rozložena na náhorních planinách a hřebenech Malého Kavkazu, Arménie je jednou z kolébek křesťanské civilizace. Křesťanství přijala začátkem čtvrtého století našeho letopočtu jako první ze všech států a je doslova poseta kamennými kláštery a kostely. Z životem kypícího Jerevanu (žije v něm třetina obyvatel země) budeme putovat klidnou melancholickou krajinou táhlých hřbetů, kde potkáme jen pastýře s jeho stády a prastaré kostely a kláštery srostlé s krajinou. O drama a tajemství se tu starají divoké zaříznuté kaňony a o majestátnost vysoké hory na jihu země, i když na tu nejvyšší - národní horu Ararat - se Arméni dívají přes hranice na turecké území. Kamkoliv zamíříme, setkáme se s výjimečnou arménskou pohostinností. Arménie - malá, krásná, hrdá země. Návštěvy památek jsou doplněny kratšími pěšími výpravami nejhezčími místy.

Poznámka 1 : minimální počet účastníků je 6, maximální 12

Náročnost programu : program nabízí dostupný komfort (odpovídající kategoriím hotelů ** a ***) a může ho absolvovat kdokoli. Pěší programy jsou lehké, zvládne je každý zdravý člověk.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích