Itálie, Sicílie, Lipari - Velký okruh Sicílií a Egadské ostrovy + Apulie - bus+letadlo

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:doprava klimatizovaným autobusem, trajekt Neapol - Palermo, letecká varianta: transfer na letiště, letenka Bari-Praha vč. let. tax a poplatků, 8x ubytování (7x v hotelu - 2lůžkové pokoje se sociálním zařízením, 1x na trajektu - 4lůžkové kajuty), 7x snídaně, vedoucí zájezdu
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 2 500 Kč, 6x večeře na Sicílii 1 400 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 250 Kč, příplatek za nástupní místo Karviná, Ostrava, Nový Jičín 225 Kč, Hranice 175 Kč, Olomouc 125 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Sicílie je skanzenem středomořského umění a architektury, jehož vývoj lze sledovat od perel klasického řeckého stavitelství v Segestě, Selinute až po středověkou Taorminu. Bohatství renesančního umění spatříme v Palermu. Památky klasického Řecka se vzrušující romantikou antických mýtů budeme obdivovat v Údolí chrámů v Agrigentu či Syrakusách, po celou dobu nás budou obklopovat přírodní krásy a neuvěřitelná rozmanitost zdejší krajiny, včetně zadumané Etny a sopečného žáru Liparských ostrovů. V průběhu zájezdu budeme mít dostatek času i na ochutnávky místních specialit a vykoupání u sicilských moří.

Poznámka 1 : V případě, že si vyberete zpáteční cestu z Itálie letadlem, zpět z letiště v Praze domů je cesta na vlastní náklady.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích