Baška voda - Soukromé vily - vila REPUJ, REPUJ 2, LOVRE a GITA

Destinace:Chorvatsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:doprava autokarem s klimatizací
9/12 ubytování
služby delegáta
pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje:komplexní pojištění včetně storna 30 Kč/osoba ( )
1000 Kč pobyt/studio s vlastní kuchyňkou ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:BAŠKA VODA - oblíbené, živé letovisko v Dalmácii na Makarské riviéře s křišťálovým mořem a působivým horským panorama pohoří Biokovo. Krásné oblázkové pláže se táhnou mnoho kilometrů na sever k Brele a na jih až k Makarské a skýtají možnosti dlouhých procházek při pobřeží. Promenáda lemovaná palmami, hudba a tanec na mnoha místech, přístav, řada restaurací, kaváren, stánků s výbornou zmrzlinou, ovocné a zeleninové trhy vytvářejí atmosféru příjemného místa pro vaši dovolenou!

VILA REPUJ: POLOHA - rekonstruovaná vila nacházející se v centru letoviska cca 110 m od moře sousedící s REPUJ II.UBYTOVÁNÍ - v prvním patře (se samostatným vchodem) jsou k dispozici dva útulně vybavené dvoulůžkové pokoje a jeden třílůžkový, každý má vlastní sprchu, WC a balkón se zahradním nábytkem. VYBAVENÍ - pro tři pokoje je k dispozici společná kuchyně s kuchyňskou linkou (neplatí se příplatek za kuchyňku) a jídelní kout s TV. Každý pokoj má svou lednici. Na dvorku je zahrádka s možností posezení a grilování ( po dohodě s majiteli vily).PARKING za poplatek cca 4 Eur/den/platí se na místě.STRAVOVÁNÍ - vlastní nebo polopenze podávaná v klimatizované restauraci hotelu Villa Palloma cca 150 m, snídaně formou švédského stolu, večeře výběr ze 2 menu ( polévka, hlavní jídlo, salát nebo hlavní jídlo, salát a dezert).

VILA REPUJ 2:
POLOHA - nová vila vybudovaná v tradičním dalmátském stylu, sousedící s vilou Repuj. UBYTOVÁNÍ - komfortní moderně zařízená 2-lůžková studia, v prvním a druhém patře. VYBAVENÍ - všechna studia jsou vybavena vlastním soc. zařízením, kuchyňkou, balkónem se zahradním nábytkem, SAT-TV, klimatizací (při objednání do 28.2. ZDARMA, jinak 5,- Euro/studio/den) a vysoušečem vlasů.PARKING za poplatek cca 4 Eur/den/platí se na místě.STRAVOVÁNÍ - vlastní nebo polopenze podávaná v klimatizované restauraci hotelu Villa Palloma cca 200 m, snídaně formou švédského stolu, večeře výběr ze 2 menu ( polévka, hlavní jídlo, salát nebo hlavní jídlo, salát a dezert).

Vila LOVRE ***: POLOHA - rekonstruovaná vila v samém srdci Bašky Vody jen pár desítek metrů od promenády a pláže (cca 80 m). UBYTOVÁNÍ - je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením,s rychlovarnou konvicí, balkónem (společná lednička pro 3 pokoje), v moderně zařízených studiích pro 2 osoby, s možností přistýlky, s kuchyňkou, SAT-TV, klimatizací (za příplatek 5,- Euro/den) a balkónem s přímým výhledem na moře a apartmánu pro 4 osoby.
VYBAVENÍ - apartmán sestává z dvoulůžkové ložnice, obývací kuchyně s rozkládacím gaučem, soc. zařízením (sprcha+WC), balkónem s výhledem na moře, SAT-TV a klimatizací (za příplatek 5,- Euro/den). Jeden dvoulůžkový pokoj nemá vlastní balkón (k dispozici posezení na průchozí terase u schodiště), má však vlastní ledničku a klimatizaci ZDARMA! STRAVOVÁNÍ - vlastní nebo polopenze podávaná v klimatizované restauraci hotelu Villa Palloma cca 200 m, snídaně formou švédského stolu, večeře výběr ze 2 menu (polévka, hlavní jídlo, salát nebo hlavní jídlo, salát a dezert).

VILA GITA *****
POLOHA - vila se nachází v klidné části centra Bašky Vody, cca 150 m od moře,100 m od aparthotelu Vila Palloma, UBYTOVÁNÍ - v přízemí se nachází čtyřlůžkový apartmán ( dvě oddělené ložnice), 2 x SWC, společný balkón s výstupem z každé ložnice, kuchyň s jídelním koutem, 2 x TV, klimatizace za příplatek 5 Eur/den, v prvním patře je dvoulůžkové studio s možností přistýlky vybavené kuchyňským koutem, balkónem, SWC, TV a klimatizací za poplatek 5,- Eur/den, dvoulůžkové pokoje s přistýlkou. Každý pokoj má vlastní SWC,TV a klimatizaci za poplatek 5,- Eur/den. Pro tyto tři pokoje je společná lednice na patře.
PARKING za poplatek cca 4 Eur/den/platí se na místě.STRAVOVÁNÍ - vlastní nebo polopenze podávaná v klimatizované restauraci hotelu Villa Palloma cca 100 m, snídaně formou švédského stolu, večeře výběr ze 2 menu ( polévka, hlavní jídlo, salát nebo hlavní jídlo, salát a dezert).
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:ZLÍNTOUR TRIPS

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích