Kalábrie - Rezidence Club Aquilia Resort ****

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:7x ubytování v apartmánu
spotřeba energií
klubová karta od 01.06. - 21.09. (2 bazény a animace, tenisový kurt, fotbalové hřiště, plážový volejbal, střelba z luku, kanoe a vodní šlapadla, malé fitness centrum)
parkoviště
Cena nezahrnuje:závěrečný úklid 20 eur/apartmán ( )
plážový servis (slunečník a 2 lehátka) ( )
vratná kauce 50 eur ( )
na vyžádaní klienta: ložní prádlo na manželskou postel 16 eur; na samostatné lůžko 8 eur; ručníky 12 eur/osoba; klimatizace 5 eur/den/apartmán; dětská postýlka 50 eur/týden ( )
autobusová doprava 3.900 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Moderní a velmi dobře udržovaný komplex postavený cca 200 m od pláže, je obklopen tropickými rostlinami, palmami a zelení. Je rozdělen na hotelovou a rezidenční část, která se skládá z 28 apartmánů, každý apartmán má terasu.Bliže k pláži cca 100 m se nacházejí komfortně zařízené apartmány, postavené v roce 2010 typu bilo v jednopatrové budově, každý apartmán má terasu. Klientům jsou k dispozici 2 bazény se slunečníky a lehátky (počet lehátek neodpovídá počtu klientů), restaurace, bar, tenisový kurt, fotbalové hřiště se syntetickým trávníkem, fotbalové hřiště s přírodním trávníkem, plážový volejbal, možnost střelby z luku, malé fitness centrum, soukromá pláž s plážovým servisem, recepce, hlídané parkoviště.

Moře a pláž:
Jónské moře, vzdálenost od pláže cca 100 - 200m, pláž je z hrubšího bílého písku a oválných kamínků při vstupu do moře, soukromá pláž s plážovým servisem (slunečník a 2 lehátka za poplatek), plážový volejbal, kanoe, vodní šlapadla, bar na pláži .

Sport a zábava:
2 bazény se slunečníky a lehátky, restaurace, bar, tenisový kurt, fotbalové hřiště se syntetickým trávníkem, fotbalové hřiště s přírodním trávníkem, plážový volleybal, střelba z luku, hřiště na bocce, animace a miniklub pro děti v italském jazyce.

Stravování:
- individuální

Apartmány:
bilo 3 - obývací místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení, terasa, TV, klimatizace (za poplatek)
trilo 4/6 - obývací místnost s rozkládacím gaučem, nebo rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, pokoj s manželskou postelí, pokoj s 2 lůžky, sociální zařízení, terasa, klimatizace (za poplatek)
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:ZLÍNTOUR TRIPS

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích