Perly Kanárských ostrovů La Gomera a La Palma

Destinace:Španělsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:letenka vč. let. tax a poplatků cca 11 400 Kč, 3x trajekt dle programu cca 4000 Kč, pojištění léčebných výlohv v zahraničí a storna zájezdu (včetně pojištění na vysokohorskou turistiku), transfery z a na letiště, půjčovné mikrobusu, místní doprava dle programu, 7x ubytování s polopenzí v apartmánu nebo hotelu, pobytová taxa, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:místní doprava mimo program, ostatní strava a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 3 600 Kč v 1. termínu, 3 700 Kč v 2. termínu ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Patří rozlohou k těm menším Kanárským ostrovům, které zatím zůstávají stranou masové turistiky. Oba jsou ideálním cílem pro turisty, kteří obdivují nedotčenou přírodu. Najdou tu nejen magický svět sopek a barevných skal vulkanického původu, ale i hluboké soutěsky, prudké strže, holé vrcholky s nádhernými výhledy i původní mlžné pralesy.
La Gomera, druhý nejmenší z Kanárských ostrovů, je vyhledávaný pro svou divokou přírodou s bujnou vegetací. Pustý, sopečný, suchý jih se mění na severu v zelenou krajinu s úrodnými údolími, kde nechybí i banánová políčka a palmové háje. Národní park ve středu ostrova se pyšní unikátním, téměř neproniknutelným vavřínovým pralesem.
La Palma je nejzelenější z ostrovů. Na jihu uvidíte typickou suchou sopečnou krajinu a na severu je pokryt borovicovými a vavřínovými lesy. Centru ostrova vévodí mohutná kaldera s obvodem 28 km, jejíž stěny dosahují výšky 2000 m. Nechybí tu hluboké kaňony, propasti a vodopády.
Oba ostrovy jsou protkány hustou sítí stezek pro pěší turistiku. Průměrná roční teplota se pohybuje okolo 20st.C. Pro svojí členitost a úžasnou rozmanitost krajiny s nezkaženou přírodou jsou ostrovy opravdovým rájem pěších turistů.
Provází E. Červená.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích