Korsika - pohodová turistika

Destinace:Francie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:dopravu autobusem, poplatky za trajekt a korsickou vstupní a výstupní taxu, 9x ubytování v kempech, 8x polopenzi, vedoucí zájezdu, informační materiály, sud piva, pojištění storna zájezdu
Cena nezahrnuje:případná návštěva lanového centra (20-30 €), vstupy do navštívených objektů a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
pojištění léčebných výloh v zahraničí 300 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Korsika si plně zaslouží svou přezdívku "Ile de Beauté" - Ostrov krásy, neboť zde najdeme krásné hory, hluboká údolí, křišťálově čistá jezera, malebné zátoky, dlouhé kilometry písečných pláží a městečka plná historie. Některá z měst na nás dýchnou svou noční atmosférou plnou hudebníků v ulicích, rozzářených kaváren a restaurací, příjemného nočního vánku a odlesků mořské hladiny v přístavech. Zajímavé je také poznat tajemné Korsičany, kteří se nepovažují za Francouze ani Italy, a přitom mají z každého národa velký kus v sobě.


Projdeme se v krásné přírodě v horských sedlech i v údolích pod korsickými velikány a z bezpečné vzdálenosti budeme obdivovat nejvyšší vrcholy tohoto krásného ostrova. Užijeme si dostatek koupání v moři na krásných písečných plážích v okolí Bastie, St-Florent, v Portu a Sagone. Těšit se můžeme na výhledy z krásného hřebene Punta del Oriente, z průsmyků Col de Vergio a Col de Vizzavona nebo na trase pod majestátními vrcholy Mt. Cinto a Mt. d'Oro. Nádherným zážitkem bude koupání v průzračné horské říčce Manganello nebo řádění v krásných Anglických kaskádách. Zažijeme jedinečnou denní i noční atmosféru historických měst Bastie, Corte, Ajaccio a Porta.


Zájezd je určen pro milovníky přírody a turistiky bez potřeby dosáhnout nejvyšších vrcholů. Pohybovat se budeme v mírně zvlněném, technicky nenáročném terénu. Délka jednotlivých výletů je 4-5 hodin s převýšením kolem 700 m. Nocujeme v kempech u moře i v horách a dostanete polopenzi z naší polní kuchyně. Doprava a ubytování je společné se zájezdem Korsika - horská turistika, který je zaměřený na těžší a delší výstupy, a k jehož programu je možné se kterýkoliv den přidat.

Náročnost programu : Délka túr je přibližně 4-5 hodin čistého času chůze, což odpovídá asi 6-7 hodinám i s mnoha přestávkami. Denní převýšení je průměrně 700 m nahoru a 700 m dolů. Po každé těžší túře následuje odpočinkový den spojený s koupáním u moře nebo u řeky. Nejtěžší je 5. a 9. den. Výstup k jezeru Cinto je možno nahradit koupáním v horské říčce v údolí, stejně tak turistiku v Calanches je možné nahradit koupáním v moři v Portu. Zájezd se jede společně se zájezdem Korsika - horská turistika, který je zaměřený na těžší a delší výstupy, a je možné se k němu každý den přidat.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích