Itálie - Pohodový týden na kole - Trentino, fascinující panoramata

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeře, 1x typická místní večeře, ložní prádlo, ručníky, použití bazénu, doprava klimatizovaným autobusem s cyklovlekem, všechny výlety dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 1 700 Kč, použití relax. zóny 10 Euro/den/osobu (bazén zdarma), pojištění léčebných výloh a připojištění stornopoplatků (včetně připojištění Sportovec) 217 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Prožijte s námi aktivní dovolenou v romantické alpské oblasti Trentina. Místo, které si zamilovala císařovna Sisi, obklopené horami, jezery a takřka středomořským klimatem. Čeká nás turistika i cykloturistika s vlastními koly s neopakovatelnými výhledy na Alpy - východní i západní Dolomity budeme mít jako na dlani, kraj vinohradů a jablečných sadů. Díky jedinečnému vlakovému spojení navštívíme kouzelné Benátky s paláci a gondolami. Oblast poskytuje široké možnosti sportovního vyžití, a proto není problém v rámci programu absolvovat pěší nebo cyklistický program s vlastními koly - výběr necháme na Vás.
Ubytovaní jsme v útulném příjemném ****hotelu, který se nachází přímo v srdci lázeňského města Levico Terme s bohatou historií, v 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, sat. TV, malou ledničkou a telefonem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře výběr z menu o 4 chodech včetně salátového švédského stolu. Jednou pro nás majitelé připraví typické místní speciality. Výhodou hotelu je venkovní bazén s jedinečným pohledem na štíty Dolomit nebo možnost večerních procházek po pěší zóně, která je vzdálena jen 5 min. chůze od hotelu.

Vzhledem k tomu, že naplnění cyklistické části programu je přímo závislé na vhodných povětrnostních podmínkách, CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v případě nepříznivého počasí.

Dětské slevy platí pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami.

Svozy platí pouze pro pěší variantu zájezdu!
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích