Pohodový týden na kole - Prokletije a Plavské jezero na kole

Destinace:Černá Hora \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:6x nocleh, 7x snídaně, 6x večeře, ložní prádlo, ručníky, doprava klimatizovaným autobusem s cyklovlekem, pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu (včetně připojištění Sportovec), všechny výlety dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 2 400 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Existuje na světě jen málo pohoří, která by byla opředena takovým závojem tajemnosti, jako jsou Prokleté hory (Prokletije) na pomezí Albánie, Černé Hory a Kosova. Ve východní části masivu je převládající horninou břidlice, zatímco západní část tvoří vápenec a tím je západnější část mnohem členitější a rozervanější než východní. Naše cyklotoulky Vám umožní seznámit se důkladně s nejkrásnějšími horami na Balkáně a rovněž budete zasvěceni do drsného života horalů v magických údolích nejzáhadnějšího pohoří Evropy. V průběhu tohoto zájezdu si mohou účastníci volit mezi náročnějšími a méně náročnými trasami. Prokletije a Plavské jezero je opravdovým rájem pro cyklisty s trekovými koly i pro MTB s obtížností 2,5 z 5 možných. Nespornou výhodou tohoto zájezdu je ubytování na jednom místě. Je to tím, že okolí skýtá obrovské možnosti v rozmanitosti terénu i tras. V jednotlivých dnech bude možnost individuálního programu pro horská kola po domluvě s průvodcem (obtížnost dle požadavků 2-4/5). Ve všech dnech základního programu budete mít také možnost bohatého občerstvení cestou.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích