Rila a Pirin jednodenní túry za super cenu** - letecky

Destinace:Bulharsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:letenka vč. let. tax a poplatků cca 4 800 Kč, transfery z a na letiště, 6x ubytování ve vícelůžkových pokojích v chatkách s vlastní stravou nebo v 2lůžkových pokojích v **hotelu se snídaní, všechny výlety dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:lanovky cca 10 EUR, vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
6x nocleh ve ** hotelu se snídaní (dvoulůžkové pokoje) 1 111 Kč, pojištění vysokohorské turistiky, léčebných výloh a připojištění stornopoplatků 175 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Po právu nese Rila a Pirin označení "střecha Balkánu". Dvě pohoří sousedící vedle sebe a přitom tak odlišné. "Muss Allaha" - Aláhův trůn, tak zněl původní název nejvyšší hory Balkánu, zatímco sousední Vihren byl pro staré Slovany sídlem boha Peruna. Obě pohoří nabízí vše, po čem touží vášnivý i sváteční turista - nenáročné i středně těžké túry s možností relaxace u křišťálových jezer pod skalnatými štíty hor či výstupy na majestátné vrcholy s dechberoucími výhledy do širého okolí. Za dobré viditelnosti je vidět až na sídlo řeckých bohů - Olymp. Rila a Pirin není jenom o přírodě, ale i o poznávání kulturních tradic Bulharů.
Ubytováni budete v chatkách ve vícelůžkových pokojích s vlastní stravou s možností dokoupení stravy na místě a nebo v jednoduchém hotelu se snídaní za příplatek. Ceny v restauracích odpovídají zhruba našim cenovým relacím v ČR.

V případě uzavření některé z lanovek, možnost změny programu nebo záměna vypsaných dnů.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích