Podkarpatská Rus na kole po cestách i necestách - hotel

Destinace:Ukrajina \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu (v ceně pojištění Sportovec), doprava klimatizovaným autobusem (2 700?km) včetně dopravy kol v krytém přívěsu a včetně veškerých poplatků, doprovodné vozidlo, 7x ubytování v hotelu s polopenzí (2lůžkové pokoje), vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vstupné do památek, fakultativní akce a náklady s nimi spojené, případná místní doprava a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 1200 Kč. Možnost doobsazení do pokoje ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:10 ti denní cyklistický zájezd do hotelu s polopenzí, variantně pod střechu do ubytovny se snídaní, nebo pod stan bez stravy z jednoho místa ubytování.


Zapomenutý nejvýchodnější cíp bývalého Československa, v současnosti známý jako Zakarpatská Ukrajina, součást Ukrajiny. Po vedlejších silničkách vedoucích přes vesnice s dřevěnými domky a kostelíky, po dřevařských cestách podél průzračných a divokých bystřin v hlubokých zalesněných údolích se vrátíme jakoby o několik desetiletí zpět. Za výhledy budeme šplhat na oblé poloniny plné borůvek a následně klesat do některých z místních kolib za občerstvením. Jednodenní výlety "nalehko" jsou vhodné pro treková i horská kola. Sami si zvolíte variantu, která vám více sedne. A když se vám nebude chtít šlapat na kole, tak vždy ještě existuje pěší varianta. Celý zájezd je s variantami od lehké až po náročnou cykloturistiku. Nespornou výhodou tohoto programu je, že po celou dobu trvání zájezdu budeme bydlet na jednom místě, které se nám stane zdejší základnou. Obtížnost 2-3, vhodné pro silniční, treková i MTB kola, ideální pro cyklisty, kteří své kolo nepoužívají jen pro cestu do práce :-).
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích