Jizera - Rafting Pro Školy

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:instruktor raftingu IRF
zapůjčení vodácké výzbroje pro rafting (pádla a rafty)
převoz osobních věcí vozidlem organizátora
zapůjčení kompletní vodácké výstroje (vesta, přilba, neopren, neoprenové boty, vodácká bunda)
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - každá další jízda (390 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:RAFTINGOVÝ PROGRAM UPRAVENÝ PRO ŠKOLNÍ POTŘEBY. Lze použít i jako vlastivědnou nebo geologickou exkurzi, PRO ADAPTAČNÍ NEBO SPORTOVNÍ KURZY.Nádherná přírodní voda Jizery je jak stvořená pro rafting. Jizera, to je rafting na divoké vodě v hlubokém kaňonu. Příchod jara a s ním jarní tání, umožňují tuto skvělou raftovou akci v kouzelném údolí Jizery. * Školy s námi jezdí tradičně a my jim děláme skvělé podmínky nejen snížení rizik, ale i cenou. Pro všechny třídy, které si chtějí vyzkoušet rafting nebo se jen svézt uprostřed nádherné a divoké přírody, jsme připravili tuto akci v hlubokém údolí řeky Jizery mezi Mýtem a Jabloncem nad Jizerou. Neváhejte a přijďte se pobavit. Jízda včetně přípravy trvá cca 2,5 hodiny. Časově se přizpůsobíme vaším potřebám. Ideální je sraz v Jablonci kolenm 10,30. Rafting - jízda včetně přípravy a dopravy trvá cca cca 3 hodiny. Sraz účastníků: v kempu Zátiší v Jablonci nad Jizerou (za řekou). Všichni účastníci budou vybaveny CE Certifikovanou výstrojí. 5 mm neopren a neoprenové boty, vztlakové vesty, přilby, vodácké bundy. Nafukovací rafty řídí zkušení instruktoři (CVIČITELÉ VODNëCH SPORTŮ, kteří mají za sebou několikaletou praxi a také mají mezinárodní raftingovou licenci IRF), kteří řeku dokonale znají. Sjížděný úsek: Úsek A - Adrenalin rafting: z pod Ostrova hrůzy - Jablonec nad Jizerou (12 km) Úsek B - Relax rafting: z Jablonec nad Jizerou - Poniklá (12 km) MINIMÁLNë POČET: 16 PLATëCëCH ÚČASTNëKŮ * Obtížnost: lehký až mírně těžký rafting WW II do max WW III+, vhodný i pro úplné začátečníky. * Minimální počet osob: 16 * Doplňující informace: Cena první jízdy je 550,- Kč, každá další jízda 390,- Kč. Zájemcům zajistíme jednoduché ubytování za cca 220 Kč na osobu a noc na 2 a více nocí 180,- Kč / noc v ubytovně kulturáku s palandami nebo za cca 350 Kč v pensionu. NUTNO OBJEDNAT PŘEDEM! KAŽDĂť ÚČASTNëK MUSë UMĚT PLAVAT! MINIMÁLNë VĚK ÚČASTNëKA 12 LET! Organizace: Ze zkušenosti doporučujeme využívat dopravu vlakem nebo autobusem. Účastníci budou po příjezdu (kolem 10-11 hodiny dopoledne) poučeni o bezpečnosti, převlečou se do sportovního a své věci naloží do pohotovostního vozidla, které věci převeze do místa přenocování. Dále pod vedením instruktorů absolvují suchý a mokrý trénink, po kterém vyrazí celá skupina pohromadě na trasu splutí. Přítomnost instruktora po celou dobu programu je samozřejmostí. {video:jizera_skolni_programy;VIDEO ZE ŠKOLNëHO RAFTINGU NA JIZEŘE}
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích