Relax u trentinských jezer

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeře, 1x typická místní večeře, ložní prádlo, ručníky, vstup do bazénu, doprava klimatizovaným autobusem, všechny výlety dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:využítí relax. zóny 10 Euro/den/os. (bazén zdarma) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 1 700 Kč, pojištění léčebných výloh a připojištění stornopoplatků 175 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Tento zájezd, který je novinkou roku 2013 nám ukáže krásu Trentina jak z vrcholků hor, tak i od břehu jezera. Postupně poznáme fascinující výhledy od kříže Cima di Vezzana a vychutnáme si nádherné pohledy také z Monte Panarotta nebo z Cornetta. Nahlédneme i do historie pevnosti Belvedere a mnoho dalšího. Určitě stojí za návštěvu asi nejhezčí město Jižního Tyrolska - Trento s krásným hradem a úzkými uličkami. Budete mít i možnost návštěvy světoznámých Benátek vlakem.
Ubytovaní jsme v útulném příjemném ****hotelu, který se nachází přímo v srdci lázeňského města Levico Terme s bohatou historií, v 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, sat. TV, malou ledničkou a telefonem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 4 chodech s výběrem včetně salátového švédského stolu. Jednou pro nás připraví majitelé typické místní speciality. Výhodou hotelu je venkovní bazén s jedinečným pohledem na štíty Dolomit nebo možnost večerních procházek po pěší zóně, která je vzdálena jen 5 min. chůze od hotelu.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích