Mexiko, Riviera Maya a přírodní parky

Destinace:Mexiko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:letenka vč. let. tax a poplatků cca 22 000 Kč, 8x nocleh, 8x americká snídaně, 8x večeře (mexické speciality), transfery z a na letiště, půjčovné mikrobusu, místní doprava dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vstupy, včetně vstupu do národních parků a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 3 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 400 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Poloostrov Yucatán a jeho Riviera Maya je jednou z nejatraktivnějších turistických destinací na světě. Jsou tu nádherné pláže s bílým pískem a oslnivě modrým Karibikem, divoká příroda a kulturní centra mayské civilizace. Riviera Maya je pobřežní pás o délce asi 100 km, z jedné strany lemovaný Karibikem a z druhé pralesem. Rostou tu luxusní hotely a golfová hřiště světové úrovně, ale najdeme tu i útulné malé hotýlky a domorodé vesnice. Město Playa del Carmen není sice tak notoricky známé jako velké letovisko Cancún, ale o to je příjemnější. Nachází se asi 50 km od Cancúnu a není tak hektické jako Cancún, ale je tu uvolněná atmosféra, krásné pláže, menší rodinné hotely a spousta vyžití. Je tím nejlepším výchozím místem pro různé výlety, ale nabízí i pestrý noční život. Velice známá je ulice 5. Avenida ležící kousek od pláže, která je plná restaurací, barů a obchodů. V blízkosti jsou mayské ruiny Tulum ležící přímo u nádherné pláže, přírodní rezervace Xel-Ha a Xcaret a pyramidy Cobá, město je také obklopeno "cenotes", sladkovodními závrty krasového původu, které jsou unikátem poloostrovů Yucatán a Florida. Zhruba 3 hodiny cesty od Playa del Carmen najdeme nejznámější mayské centrum Chichen-Itzá. Jeho návštěvu je možné spojit s prohlídkou krásného koloniálního městečka Valladolid a také méně známým, ale o nic méně působivým mayským nalezištěm Ek´Balam.
Náš hotel se nachází přímo v Playa del Carmen. V blízkosti hotelu je jak krásná pláž s bílým pískem pro odpočinek ve dne, tak 5. Avenida, kam si večer můžete zajít na výbornou večeři do některé z místních restaurací nebo na drink a zakoupit suvenýry do spousty místních obchodů. Pokoje jsou buď 2lůžkové, nebo s jednou postelí "king size". Jsou vybavené TV, minibarem, trezorem, koupelnou s WC.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích