TÝDENNÍ KURZ ZIMNÍHO LEZENÍ V TATRÁCH - Horoškola na Brnčálce, Horolezectví

Destinace:Slovensko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:sedací úvazek - zapůjčení 1 ks / den
zapůjčení horolezecké výzbroje a výstroje (vč. lezeckých bot), program zaměřený na horolezectví, školený instruktor
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - půjčovné skialpinistických lyží, pásů a bot (350 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:V nádherném prostředí Vysokých Tater prožijete drsné zimní dobrodružství, podobné těm, které možná znáte z knížek od Messnera nebo Rakoncaje. Lezení, vrcholky, žlaby, hřebeny, prostě lezení lezení a lezení. Naše zimní horoškola, vedená Mgr. Janem Novotným - aliaz Honzánym, pro Vás připravila tuto nejnáročnější akci. * V průběhu týdne se budete učit pohybu v horách, vylezete na nějaký ten vrchol, poperete se s ledy, mixy i tvrdou skálou. Naučíte se jištění, lezení v mačkách, brzděni cepínem při pádu na firnovém poli, a možná si vyzkoušíte i pravý tatranský bivak. Útulná Brnčálka (Chata pri Zielenom Pliese bude naší skvělou základnou. Potřebná vlastní výstroj: Nepromokavé a teplé zimní oblečení, dobrou obuv (nejlépe horolezecké nebo skialpinistické skelety), návleky, zimní spacák a karimatka (pro případ nečekaného bivaku), baterka. Doporučujeme Skialpy (lyže) - možno zapůjčit v CK - nutno objednat předem! V ceně je zahrnuto: 7 x ubytování na Brnčálce ve vícelůžkovém pokoji, zapůjčení horolezecké výzbroje a výstroje (cepín, mačky, sedák, karabiny, lano, přilba, lavinový peeps), program zaměřený na zimní horolezectví ve vysokých horách a instruktor. Polopenze: cca 1950 Kč / osobu platí se chataři na místě Za doplatek: doprava autem nebo minibusem 1.000 Kč (nástupní místa dohodneme při objednávce) Příjezd: Vlakem z Popradu - Tater do Tatranské Lomnice (trať č. 185). Odtud autobusem na zastávku Kežmarská Biela voda a dále pěšky po žluté turistické značce (2,5 hodiny). * Obtížnost: Fyzicky náročnější akce, zkušenosti s lezením létě jsou předpokladem pro účast. * Minimální počet osob: 3
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích