ICEPARTY - LEDOPÁDY NÍZKÝCH TAUR - víkendové lezení ledopádů, Rakousko

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:zapůjčení horolezecké výzbroje (cepín, mačky, sedák, karabiny, lano, přilba)
program zaměřený na lezení ledopádů
instruktor (na max 2 klienty)
Cena nezahrnuje:Strava - jednoduchá polopenze (2x snídaně, 1x večeře) (399 CZK)
Další služby za příplatek - 3 dny cestovní pojištění léčebných výloh a na skialpinismus (v přihlášce je nutné uvést rodné číslo a státní příslušnost) (včetně ledopádů) (240 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Nádherné a dlouhé ledopády, blízko od parkoviště a ubytování v teple příjemného penzionu. Akce je určena pro všechny zájemce, kteří mají chuť to vyzkoušet a netroufají si na nějaké dlouhé lezení. Právě v tomto místě si můžete naordinovat tolik ledu, kolik vám vyhovuje! * Vybrali jsme pro Vás hezké ledopády, které jsou snadno přístupné a odpadá tak dlouhý nástup, tak dobře známý třeba z Vysokých Tater. K ledopádům se dostaneme po cestě podél potoka po cca 1 km. Navíc jsou tyto ledy chráněné před lavinami a dosahují výšky až cca 200 m. Tedy můžeme lézt, co hrdlo ráčí. Navíc se jedná o severní svah, takže ledy zde jsou v dobré kondici po celý den a po celou zimu. Tak neváhejte a pojeďte vyzkoušet novou dimenzi lezení!  Cepíny, sedáky, mačky, lana, přilby to vše vám půjčíme, stačí dobré boty a dobré zimní oblečení, vaše chut do lezení a Iceparty může začít. Potřebná vlastní výstroj: Nepromokavé a teplé zimní oblečení, teplé rukavice, dobrou zimní obuv (nejlépe horolezecké nebo skialpinistické skelety - lze zapůjčit), karimatka, baterka. Možno domluvit individuální termín a program. * Obtížnost: středně těžká akce, potřeba dobré zimní vybavení a psychycká odolnost stejně jako dobrá fyzická kondice * Minimální počet osob: 2 * Doplňující informace: Zvolte si váš speciální termín: pro skupinky 2, 4 a 6 osob po dohodě leden až březen
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích