Telemark Workshop

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:půjčovné telemarkového vybavení (telemarkové lyže, telemarkové boty)
Telemark lektoři APUL
videorozbory, 2 x přednáška o telkemarku a technice jízdy
individuální konzultace + DVD s metodikou lyžování,
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - lyžařská přilba (na 3 dny) (150 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Telemark Workshop to je intenzivní začátečnický a pro pokročilé zdokonalovací kurs telemarkového lyžování. Kurz proběhne v Peci pod Sněžkou pod vedením špičkového lektora telemarku: Ondry Nováka (vedoucí vzdělávání APUL Asociace profesionálních učitělů lyžování). Stačí mít chuť a základní lyžařské návyky a můžete se do toho pustit! Sami budete překvapeni, jaký je to požitek z jízdy s volnou patou. * Telemark je nejstatrší lyžařskou technikou, která ted znovu frčí! Lyžování s volnou patou, to je pocit volnosti, svobody a rovná se objevení nové dimenze. Při jízdě na telemarkových lyžích je skvělá zábava... Zkusili jste někdy jezdit na pankáče? a nebo telegog?? A co teprve freeride na telemarku, to je úlet! Telemark Workshop je o tom, co a jak má a může být, jaká je správná technika, a kudy dál. Čeklá na vás řada videí, všetně různýk metodik uplatňovaných ve světě. Přidejte se co nejdříve a zažijte tento skvělý comback, vraťte se s námi, ke kořenům lyžování! Hodinová dotace workshopu: celkem 15 hodin, tedy 11 hodin na svahu a 4 hodiny přednášek a videoworkshopu. Povinné vlastní vybavení: hůlky, LYŽAŘSKÁ PŘILBA, brýle. Vleky: hradí si každý sám, možnost využít skipasu zdarma z prosincového čísla Snow Cena nezahrnuje: dopravu a přepravu účastníků, stravu, permanentky, pojištění a další neuvedené služby. * Obtížnost: náročnější akce, určena pro dobré lyžaře a všechny telemarkové nadšence * Minimální počet osob: 8 * Doplňující informace: Tento Telemark workshop můžeme připravit pro vaši skupinku nejméně 6 osob téměř kdykoliv v průběhu zimy. Více informací v CK. FREE HEEL - FREE MIND
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích