Termální lázně Kehidakustány - LUX

Destinace:Maďarsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:7x (*4x) ubytování
7x (*4x) polopenzi
vstupné do lázní
vstupné do hotelového wellness centra
vypůjčení županu
dopravu autobusem (*včetně výletů)
pobytovou taxu
delegátský servis
*Půldenní výlet zámek Keszthely a lázně Hévíz (v ceně zájezdů na 4 noci) Keszthely - zámek rodiny Festetics, prohlídka muzea kočárů z doby monarchie (největší muzeum kočárů v Evropě). Hévíz - lázeňské městečko známé především díky své raritě, největšímu biologicky aktivnímu, termálnímu jezeru v Evropě. Prohlídka městečka, možnost koupání v termálním jezeře.
Poznámka: odjezdy vždy v úterý v pozdních večerních hodinách, návrat ve čtvrtek v ranních hodinách (*neděli ve večerních hodinách).
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Termální komplex Kehida se nachází cca 20 km od jezera Balaton. Termální minerální voda z pramene o teplotě 49°C je bohatá na hořčík a vápník má protizánětlivé účinky a používá se především k léčbě neurologických, gynekologických a kožních onemocnění, revma a pohybového ústrojí. Jako pitná kúra je vhodná k léčbě zažívacího ústrojí.

Lázeňský areál
Moderní lázeňský areál rozkládající se v parku o rozloze 3 ha nabízí svým návštěvníkům 3 propojené části - léčebnou část, zážitkovou část a saunový svět. Nabízí celkem 13 bazénů, z toho 10 celoročně otevřených.

Léčebná část
V celoročně otevřené léčebné části se nachází 2 venkovní termální bazény a 2 vnitřní bazény s masážními tryskami (34-36°C) a pitná fontána. Do této částis nejteplejšími bazény nemají přístup děti.

Zážitková část
Ve stylovém středomořském interiéru zážitkové části se nachází bazén s fontánami, gejzíry, masážními tryskami a lehátky, whirlpool s masážními tryskami, divoká řeka (plavání v proudu), vířivka, 94 m dlouhá skluzavka se světelnými a zvukovými efekty, dětský bazén se skluzavkou a dětský koutek. Venkovní areál se rozkládá v rozlehlém parku a nabízí svým návštěvníkům bazén s vodními atrakcemi a fontánami, bazén s vlnobitím, plavecké bazény, obří skluzavky, dětský bazén a opalovací terasu s lehátky.

Saunový svět
V saunovém světě se nachází finská sauna, infrasauna, aromasauna, parní lázeň, whirpool, hydromasážní vana s termální vodou.

Za příplatek si lze v masážním salonu vybrat z velkého množství masáží a procedur (např. aroma masáž, thajská masáž). Pobyt v termálních lázních Kehidakustány je vhodný pro všechny věkové kategorie.

WELLNESS ALL INCLUSIVE
V ceně zájezdu je vstupné do všech částí lázní (9:00 - 20:00 hod.) zahrnující:
- termální bazény v léčebné části lázní
- bazény včetně tobogánů v zážitkové části lázní
- saunový svět
- možnost opakovaného vstupu během dne do lázní
- venkovní termální bazén přístupný 24 hod. denně
- aqua aerobic ve venkovním nebo vnitřním bazénu
- fitness včetně kol na spinning
- stolní tenis
- hotelové wellness centrum k dispozici nonstop

Hotel KEHIDA TERMAL - HERTELENDY HOUSE ***

Popis a poloha
Moderní wellness hotel má vynikající polohu cca 100 m od lázeňského areálu. Hotel nabízí služby na vysoké úrovni a je vhodný pro klienty všech generací. Hostům je k dispozici panoramatický výtah, stylová prostorná společenská místnosts posezením, krbem a LCD TV a wellness centrum. Klienti mohou dále využívat všech služeb hotelu Kehida Termál ****, který je součástí lázeňského areálu. Hostům je k dispozici recepce, restaurace s výbornou maďarskou i mezinárodní kuchyní, samoobslužná restaurace, bar, cukrárna, dětský miniklub, beauty salon, kadeřnictví a různé obchůdky. Klienti mají v ceně neomezený vstup do lázní včetně vypůjčení županu.

Hotelové wellness centrum
Wellness centrum se nachází v suterénu hotelu Hertelendy House a nabízí klientům whirlpool s masážními tryskami, finskou saunu, parní kabinu, solarium a mini fitness. Tyto služby lze využívat po celý den i večer po uzavření lázní.

Ubytování
Moderní pokoje pro 2 osoby s možností dětské přistýlky jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, ledničkou s minibarem, TV, telefonem a trezorem. Pokoje v přízemí mají malou terasu, pokoje v 1. patře mají balkon a pokoje ve 2. patře jsou bez balkonu.

Stravování
V ceně pobytu je polopenze formou bohatého bufetu. Strava se podává v restauraci hotelu Kehida Termal (cca 100 m). Obědy lze kupovat za přijatelné ceny přímo v lázeňském areálu nebo v některé restauraci v okolí lázní.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:MAYER & CROCUS

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích