Pohodový týden - Podkarpatská Rus - krajem Nikoly Šuhaje

Destinace:Ukrajina \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:5x nocleh, 6x snídaně, 5x večeře, ložní prádlo, ručníky, doprava klimatizovaným autobusem, všechny výlety dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 2 800 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 200 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:V jihozápadní výspě Ukrajiny leží kus země, s naší historií spjatý - Podkarpatská Rus, téměř tři desetiletí byla součástí bývalého československého státu. Dodnes je tato část historie všudypřítomná (historické památky, budovy, české nápisy a značení, vzpomínky místních obyvatel). Uvidíme zemi, nám tak blízkou, ale kulturou dnes už hodně vzdálenou. Uvyklí na shon a komfort naší společnosti poznáme tvrdý život pod východními Karpaty. Vesničky s dřevěnými domky a kostelíky ležící v hlubokých a zalesněných údolích s divokými řekami a bystřinami nás vrátí o několik desítek let nazpět. Téměř nedotčená příroda v nás bude vyvolávat pocity romantiky a nostalgie po dávných časech.
Ubytovaní budeme v luxusním hotelovém středisku v okresním městě Mežhorje, uprostřed oblasti známé z knih Ivana Olbrachta. ****Hotel má 2lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV. Bohaté snídaně formou švédských stolů a večeře o třech chodech jsou podávány v hotelové restauraci. Součástí hotelu je 25m dlouhý bazén (vstup v ceně), sauna a wellness. Snídaně formou bufetu a večeře výběr ze 3 jídel.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích