Pohodový týden v Alpách - Kaunertal - alpský kozoroh

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj: 1 900 Kč, pojištění léčebných výloh a připojištění stornopoplatků 175 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:V údolí Kaunertal leží v nadmořské výšce 1 300 m malebná malá horská vesnička Feichten, která může o sobě s hrdostí tvrdit, že zůstala tradiční tyrolskou horskou obcí, ve které se přes celá staletí udržely tyrolské tradice i stavební styl. Sluneční a klidná poloha činí z Feichtenu ideální výchozí bod mnoha turistických a vysokohorských výletů včetně vynikající polohy k poznání trochu zapomenutého, ale o to zajímavějšího Kaunertálského ledovce. My budeme putovat po údolí, ale vyjedeme i lanovkou u obce Fendels, odkud se nám naskytne krásný pohled do údolí Innu, ale i do zmíněného údolí Kaunertal. Nemůžeme ani zapomenout na jedinečný výjezd do výšky 3 108 m n. m., odkud je fantastický výhled do tří zemí - Rakousko, Švýcarsko a Itálie s jejich velikány - Weisskugel, Berninská skupina či Ortler. Tato vyhlídka patří mezi nejhezčí v celých Alpách.
Ubytováni jsme v komfortním ****hotelu v obci Feichten v 2lůžkových pokojích se sprchou, WC, fénem, sat. TV, telefonem a trezorem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 4 chodech s výběrem a salátovým švédským stolem. Jako bonus máme 1x večeři s fondue, 1x speciality na grilu s hudbou a 1x odpolední kávu s koláčem. Součástí hotelu je i krásná relaxační zóna s finskou a aroma saunou, ledovcovou jeskyní. Jen 300 m od hotelu máme, na základě speciální karty Summercard, zdarma vstup do velkého krytého bazénu.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích