Pohodový týden v Alpách - Bormio - wellnes Dolomit

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:5x nocleh, 6x snídaně, 3x večeře, 1x valtelínský večer, 1x italské speciality, 1x polenta na salaši, ložní prádlo, ručníky, doprava klimatizovaným autobusem, všechny výlety dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 1 800 Kč, pojištění léčebných výloh a připojištění stornopoplatků 175 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Městečko Santa Catarina je obklopené více jak sty ledovci a leží v italském cípu u hranice se Švýcarskem. Tento kraj spadá do národního parku Stelvio a je největší oblastí výskytu orlů. Poznáme nejhezčí místa tohoto výjimečného kraje s pomocí výjezdu lanovkou až do výšky 3 000 m n. m. v Bormiu a lanovky jen kousek od hotelu. Túry až ve výškách kolem 3 000 m n. m. patří určitě k neopakovatelným zážitkům s fantastickými výhledy na ledové štíty okolních hor. Dále se budeme toulat údolími např. k chatě Branca, prohlídneme si nejzachovalejší městečko v románském stylu a mnoho dalšího.
Ubytování máme v útulném ***hotelu v Santa Catarině ve 2lůžkových pokojích se sprchou, WC, trezorem, sat. TV, telefonem. Snídaně je podávána formou švédského stolu i s domácími koláčky a večeře menu o 5 chodech s výběrem včetně salátového bufetu. Majitelka pro nás připravila také 1x italské speciality, 1x valtelinské speciality a na hotelové salaši ochutnáme polentu se sýrem a špekem. Strava v tomto hotelu je opravdu jedinečná, máslo i sýry jsou vyráběny z domácích produktů.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích