Ukrajina - Silvestr na Podkarpatské Rusi

Destinace:Ukrajina \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:doprava autobusem, 5x ubytování, 5x ukrajinská polopenze, vedoucí zájezdu, výlet do Koločavy a do Siněvirského NP, informační materiály, pojištění storna zájezdu
Cena nezahrnuje:skipas, sauna pro 6 osob cca 100 hřiven a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
2lůžkový nebo 3lůžkový pokoj se sociálním zařízením 1 000 Kč/os., půjčení sněžnic 150?Kč (základní typ bez drapáků, nepříliš vhodné pro horský přechod), pojištění léčebných výloh v zahraničí 200 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Ukrajina a Karpaty jsou pro zimní sportovní radovánky na sněhu opravdovým rájem. Na své si přijdou nejen všichni snowboardisti, lyžaři či běžkaři, ale na toulkách po místním kraji také příznivci pohodových výletů a přátelé kulinářských a nápojových specialit s příchutí místní kultury. Tento málo civilizovaný kraj nabízí panenské sněhové pláně pro příznivce volného ježdění (freeride), opuštěné hřebeny pro ty, kdo se chtějí na sněžnicích či skialpech vypravit někam daleko a vysoko, a urolbované sjezdovky. A při večerech v krčmách můžete poznat celou pravdu o místním kraji.
Již tradičně pro vás na konci roku otvíráme západní část Podkarpatské Rusi pod poloninou Boržava. Mentalita místních lidí je méně zasažena turistickým ruchem než na častěji navštěvovaném východě v okolí Jasiny. V okolí Podobovce a Pilipce byly vybudovány nové vleky a sjezdovky, okořeněné místními prodejci s občerstvením přímo na svahu. Najdeme zde také výborné podmínky pro běžkování, výlety na sněžnicích a pěší toulky po kraji a určitě se dostaneme i do legendární Koločavy nebo do Siněvirského NP. Bydlet budeme v turistické ubytovně v Podobovci s místní polopenzí.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích