SÁZAVA - RAFTING na YUKONECH - KRHANICE WW II

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:zapůjčení vodácké výzbroje pro yukony (pádla a 2-místný nafukovací člun)
zapůjčení kompletní vodácké výstroje (vesta, přilba, neopren, neoprenové boty, vodácká bunda)
převoz osobních věcí vozidlem organizátora
zapůjčení raftu typ Colorado (pro skupinu 4 - 6 osob, nutno uvést v přihlášce)
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - doprovod skupiny instruktorem (za skupinu) (1250 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Nádherná jarní akce na tajícím sněhu. Úsek z Krhanic přes Kamenný přívoz až do Pikovic je plný hezkých peřejí a kouzelné okolí řeky Vás také jistě nadchne. Velmi lehký rafting, také pro začátečníky a děti. Možno také na raftech COLORADO. * Celoročně oblíbená řeka kousek za Prahou. Během jarního zvýšeného vodního stavu jsou pro jízdu nejvhodnější dvoumístné nafukovací čluny - YUKONY. Sraz účastníků: Krhanice Sjížděný úsek: Krhanice - Pikovice Pro VAši dopravu doporučujeme použít "Posázavský pacifik", který má zastávku jak na startu splouvaného úseku, tak v cíli. Přímým spojem se tak dostanete za necelou hodinu do centra Prahy a nemusíte ztrácet čas návratem pro Vaše vozidlo. Chcete-li vzít na vodu celou rodinu, zapůjčíme pro skupinu 4-6 osob raft typu Colorado. (Nutno uvést do přihlášky) UPOZORNĚNë PRO ÚČASTNëKY: Průvodce NEBUDE Vaši skupinu doprovázet po celou dobu plavby na lodích a tak je potřeba počítat se SEBEZÁCHRANOU. Doprovod instruktora pro Vaši skupinu si můžete přiobjednat za příplatek. Zároveň doporučujeme přihlašovat se ve dvojicích. Liší účastníci se pochopitelně spojí do dvojic, ale může se stát, že jeden zbude. Ten musí počítat s možností, že pojede sám. * Obtížnost: lehká až středně těžká do WW II+, vhodné i pro úplné začátečníky. * Minimální počet osob: 6 * Doplňující informace: Cena nezahrnuje: doprovod instruktora v průběhu plavby, dopravu na místo konání a zpět, pojištění, ubytování, strava a další služby neuvedené v položce: V ceně je zahrnuto. Pokud pojede jedna osoba oba dny, může na 2. den uplatnit slevu Kč 100,-. Podmínka minimálního počtu účatníků platí pro každý den zvlášť.   Každý účastník musí umět plavat! Minimální věk účastníka: 12 let v doprovodu dospělé osoby. Povinný neopren s dlouhými nohavicemi!
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích