SILVRETTA - SKIALPINISTICKÝ RÁJ, skialpy na prodloužený víkend víkend, Rakousko, skialpinismus

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:lanovka a skibus (tam i zpět)
půjčovné skialpinistických lyží, pásů a bot
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - lavinový set půjčovné (4 dny) (589 CZK)
Další služby za příplatek - 4 dny cestovní pojištění léčebných výloh a na skialpinismus (v přihlášce je nutné (320 CZK)
Další služby za příplatek - ledovcový set půjčovné ( 4 dny) (600 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Nejkrásnější Rakouská skiaplinistická oblast se nachází na hranici Rakouska a Švýcarska. Centrální oblast Silvretty dělí v západní části Rakouska dvě země- Tyrolsko a Vorarlberg. Na nás čeká ideálně položená chata Wiesbadener Hutte, a z ní ty nejlepší túry co znám. * V tomto kouzelném skialpinistickém ráji na nás čeká ideálně položená chata Wiesbadener Hutte (2.443 m), na kterou se dostaneme přiblížením lanovkou a skibusem. Pak už je to jen cca 2,30 hod přes plochu přehrady Silvrettasee po pohodlné cestě nahoru na chatu Wiesbadener Hutte. Chata patří německému Alpenvereinu DAV. Spát budeme v matraclageru. Vaření venku na lavičkách pod přístřeškem a konzumace uvnitř není problém. Jinak lze  na místě zakoupit snídaně i večeře. Z chaty je opravu velké množství nádherných túr. Vybereme si ty nejklasičtější a nejhezčí na Pitz Buin a Jamjoch a Dreilander Spitze. Výstupy na lyžích i sjezdy jsou nádherné a dle sněhových podmínek je zvládnou i skialpoví začátečníci. Výstupy na vrcholy (mačky, cepín) jsou pro zkušenější, případně při hromadném jištění je potřeba počítat s delším časem (není to úplně zadarmo, ale o to víc to potěší). Budu šetřit superlativy, to se nedá popsat, to se musí zažít. Výstupy na lyžích i sjezdy jsou nádherné a dle sněhových podmínek je zvládnou i fyzicky zdatní skialpoví začátečníci (předpokládá se, že nejprve absolvují Základní kurz Skialpinismu v Krkonoších). POVINNÁ VÝBAVA: lavinový set + ledovcový set ( cepín mačky, sedací úvazek + min 3 ks HMS karabiny + 3 ks prusíkovacích smyček (2x 1,5 m +1 x 3m) )- vše možno objednat v CK DOPORUČENÁ VÝBAVA: přilba a bivakovací vak (žďárák) - vše možno objednat v CK   NUTNÁ ZÁKLADNÍ ZNALOST POUŽÍVÁNÍ HOROLEZECKÉHO VYBAVENÍ (sedáku, karabin, navazování, maček a cepínu). Tyto znalosti můžete získat v naší horoškole zde. * Obtížnost: středně náročné * Minimální počet osob: 6 * Doplňující informace: Zvolte si váš speciální termín: pro skupinky 5 - 6 osob po dohodě leden až duben
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích