SKIALPINISMUS - ARÉNA ROHÁČE - skialpy, prodloužený víkend, zájezd Slovensko, skialpinismus

Destinace:Slovensko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:půjčovné skialpinistických lyží, pásů a bot, mazání a servis lyží
Cena nezahrnuje:Strava - jednoduchá polopenze (3x snídaně, 2x večeře) (589 CZK)
Další služby za příplatek - lavinový set půjčovné (3 dny) (499 CZK)
Další služby za příplatek - 3 dny cestovní pojištění léčebných výloh a na nebezpečné sporty (v přihlášce je nutné uvést rodné číslo a státní příslušnost) (120 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Žiarská dolina v Roháčích je známé centrum pro skialpinismus. Lehké výstupy s nádhernými sjezdy, kombinujeme s obtížnějšími pasážemi výstupů. Vzdušné hřebenovky s výhledem na Nízké Tatry. Navíc chata nabízí rozšířenou kapacitu ubytování a zajištění polopenze. Skialpy vám zapůjčíme. * Hojně navštěvovaná a skialpinisty vyhledávaná část Západních Tater je zajímavá pestrostí lyžařských terénů a možností kombinovaných túr. Žiarská dolina je ideální, umožní nám nácvik základních skialpinistických dovedností, chůze po nenáročných terénech, chůze ve strmém terénu, a zajímavé (někdy za použití maček) výstupy na okolní vrcholy a s tím spojné sjezdy. Žiarská dolina uspokojí jak úplného začátečníka tak zkušeného skialpinistu, který preferuje co nejtěžší terény.  POVINNÝ LAVINOVÝ SET (PEEPS + SONDA + LOPATKA) !!! Tato akce je určena jen pro ucelené skupinky. Máte tak možnost si zvolit váš speciální termín v období leden až duben. Možno o víkendu i v týdnu. Cena při 6 osobách 5.799 Kč/osobu. * Obtížnost: středně obtížné, delší jednodenní tůry z jednoho místa, použtí maček * Minimální počet osob: 3 * Doplňující informace: Tato akce je určena jen pro ucelené skupinky. Máte tak možnost si zvolit váš speciální termín v období leden až duben. Možno o víkendu i v týdnu. Cena při 6 osobách 5.799 Kč.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích