SKIALPINISMUS: ARÉNA RIEDINGTAL (National Park Niedere-Hohe Tauern), skialpy, zájezd na víkend, Rakousko, skialpinismus

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:půjčovné skialpinistických lyží, pásů a bot, mazání a servis lyží
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - lavinový set půjčovné (2 dny) (349 CZK)
Další služby za příplatek - 3 dny cestovní pojištění léčebných výloh a na skialpinismus (v přihlášce je nutné uvést rodné číslo a státní příslušnost) (240 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Báječná skialpinistická oblast, kterou jsme pro vás objevili takřka náhodou, leží na předělu Vysokých a Nízkých Taur. Potok Rieding vytvořil nádherné údolí oddělující Vysoké a Nízké Taury. Na jednu stranu se zdvihají ostré špičky coby předzvěst Dolomit a na druhou nádherné alpské pláně a obří kotel s úžasnými možnostmi různě obtížných sjezdů. Tato lokalita je vhodná pro všechny milovníky skialpinismu, kteří mají rádi nocování v teple příjemného penzionu. Nastupujeme z výšky 1300 mnm a tak se brzo vyhoupneme nad pásmo lesa a máme nádherné výhledy po okolních horských masivech. A je na co koukat! * A opět jsme pro vás vybrali to nejhezčí, tentokrát na pomezí Nízkých a Vysokých Taur! Dominantou celé oblasti Reiding Talu je nádherná hora Mösermandl. My strávíme náš program v jejím blízkém okolí, s nádhernými výhledy a ještě lepšími sjezdy. Oblast je vyhlášenou pro svůj klid a rozlehlost a také sjezd z Eigener Höhe patří údajně k nejlepší prašanovýmn sjezdům v Rakousku. Tak doufejte, že Vám tam pořádně nasype a že pak vyleze sluníčko a užijeme si prašanovou euforii. Ubytováni budeme kousek od nástupního místa a tak ráno vždy přejedeme autem na nástup. Nástupní místo je v cca 1300 m a všechny túry mají převýšení cca 800-1300 m, náročnost 8-6 hodin pro jednotlivé dny. Obrovskou výhodou je, že až na místo a zpět jedeme v Rakousku po dálnici. Ideální pro všechny skialpinisty! Doporučená mapa: Alpenfereinskarte 45/2 Niedere Tauern II POVINNĂť LAVINOVĂť SET (PEEPS + SONDA + LOPATKA) !!! * Obtížnost: lehké až středně obtížné * Minimální počet osob: 3 * Doplňující informace: Zvolte si váš speciální termín: pro skupinky 3 a nebo 6 osob po dohodě i více v období leden až duben. Možno o víkendu i v týdnu. {video:ski_riedingtal;VIDEO Z NAŠë AKCE VE SKIALPARÉNĚ RIEDINGTAL}
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích