SKI WORKSHOP - Workshop alpského lyžování, intenzivní a profesionální kurz lyžování

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:lektoři APUL
vidonatáčení a videorozbory
2 x přednáška o lyžování
individuální konzultace
DVD s metodikou lyžování
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - Půjčovné lyžařského vybavení vyšší třídy (lyže, boty, hůlky) (350 Kč/den) (1050 CZK)
Další služby za příplatek - půjčovné lyžařské přilby (zdarma pro ty co si pujčí lyžařský komplet) (150 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Pojeďte se zdokonalit v lyžování a získat jistotu na lyžích. Tento intenzivní kurz je zaměřen na techniku jízdy v různém terénu. Kurz je určen pro veřejnost, která má zájem o zdokonalení jízdních dovedností a získání jistoty za jakýchkoliv podmínek. Kurz je záměrně pořádán v lokalitě Pec pod Sněžkou a Javoří důl, kousek od ski areálu v Peci pod Sněžkou. V Javořím dole najdeme ideální podmínky, dobře připravené sjezdovky i panenské svahy pokryté hlubokým sněhem. Všechny terény jsou dostupné dvěma vleky (levné permice), které jsou díky výborně utajené lokalitě bez front. Základy jízdy a doladění (noční lyžování) bude probíhat v areálu v Peci pod Sněžkou... * PŘESTAŇTE VÁHAT PŘED SJEZDEM - SKONČETE S TRÁPENëM! Čekají vás tři dny nabité lyžováním s profesionálními učiteli lyžování, kteří mají zkušenosti nejen z českých svahů a proslulých rakouských středisek, ale i ze svých letních putování za sněhem na Nový Zéland nebo do Austrálie. Tři dny soustředěné výuky by vás měly dovést k radosti z jízdy mimo sjezdovky, k umění kontrolované jízdy na strmých svazích, v hlubokém i rozbitém sněhu, nebo v boulích. Naučíte se jak rychle reagovat na nečekané překážky a různé druhy sněhu, jak změnit rytmus vašich oblouků a  jak si místo trápení užít nejen výstup nahoru, ale hlavně sjezd dolů. Každý den vás čekají 4 hodiny na svahu a 2 hodiny večerního semináře s rozbory videa a zajímavých debat. Společná akce ve spolupráci CK Klíč a Snowsportschool www.snowsportschool.cz. RAKOUSKÁ ŠKOLA ALPSKÉHO LYŽOVÁNë - METODICKÁ ŘADA APUL PRÉMIE NAVëC: každý účastník obdrží nejnovější DVD z dílny APUL (Asociace Profesionálních Učitelů Lyžování) se vzorovými ukázkami technik jízdy na lyžích, telemarkach, freestyle, ... Hlavní lektor a garant: Ondřej Novák - člen lektorského sboru a člen výkonného výboru APUL (Asociace profesionálních učitelů lyžování) Instruktoři: Ondřej Novák, Marek Skalický - učitel APUL, High Alpine Leader dle UIAA Povinné vlastní vybavení: vlastní lyžařská výzbroj: sjezdové lyže, lyžařské boty, hůlky,  LYŽAŘSKÁ PŘILBA, brýle (lyže, boty a hůlky lze zapůjčit - nutno objednat předem) OMEZENĂť POČET ÚČASTNëKŮ !!! Místo konání: Pec pod Sněžkou, Javoří důl, Velká Úpa. * Obtížnost: určeno pro pokročilé a dobré lyžaře, zcela nevhodné pro začátečníky! * Minimální počet osob: 5 * Doplňující informace: Doporučená vlastní lyžařská výzbroj: sjezdové lyže, lyžařské boty, hůlky, LYŽAŘSKÁ PŘILBA, brýle Tento workshop můžeme připravit pro vaši skupinku nejméně 6 osob téměř kdykoliv v průběhu zimy. Více informací v CK.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích