Vavřinec Na Kajaku

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:zapůjčení kajakářské výzbroje (kajak, pádlo a špricdeka)
neoprenový komplet / 1 den (neopren, neoprenové boty, vodácká bunda)
vodácká plovací vesta / 1 den
vodácká přilba / 1 den
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Závěrečná prověrka Současné loučení s vodáckou sezonou na tradičním Vavřineckém potoku. V sobotu se můžete zúčastnit VTJZ a v neděli si jen pohodově splout. Vhodné pro všechny absolventy kajakové školy. * Potok se otevřením stavidla Změní na letící bystřinu, který se proplétá mezi stromy v zalesněném údolí, s řadou překvapení v podobě jízků, peřejnatých úseku, nízkých lávek zajímavých meandrů. UPOZORNĚNë: v sobotu je VTJZ - akce Vhodná jen pro zdatné JEZDCE adrenalinové povahy. Nedělní tzv. Podzimní sjezd Kanadou a dolem Vlčím je mnohem příjemnější. Bývá nejen méně vody i podstatně méně lodí na vodě. Podmínka: Bezpečné ovládat loď kdykoliv Zastavit. Sjezd Vavřince patří mezi nejoblíbenější vodácké akce podzimu. Platí, že je zcela nevhodný pro úplné začátečníky. Akce obtížnosti WW II + NENë ZAJIŠTĚNA NIKDE, ani v rizikovém místě na Toušické kaskádě WW 5 není zajištěna záchranou (kaskáda obtížnosti WW - 5 je asi 1 km PŘED TOUŠICEMI), tak se určitě vyplatí být při vysvětlování tratě pak Maximální opatrnost při plavbě. Potok je parádní prověrkou každého vodáka, zpravidla ta, na kterou se nezapomíná. Stránky potoka jsou zde: VAVŘINEC Vysvětlení pojmu VTJZ: Jedná se o Vodáckou turistickou jízdu zdatnosti. To znamená že pro pro pro pro přihlášení účastníci Obdrží Startovní čísla. Na trati jsou branky, Které byste meli projet. Protože Jedná se o jízdu zdatnosti, v Čili nerozhoduje čas, ale počet úspěšně projetých branek. Čas je až druhá Rozhodující veličina, v pripade stejného počtu bodů s jinou posádkou. Když minete branku, máte penalizaci 10 trestných bodů, když ji projedete (oba), se jí dotknete, máte penalizaci 2 trestné těla. Čistý průjezd bez dotyku je 0 trestných bodů. Branky jsou ZELENÉ (tzv. povody), které se projíždí po proudu, tedy po vodě a ČERVENÉ branky jsou takzvané protivody, ty se jezdí proti proudu řeky. Je jedno jestli jedete branky napred špičkou Nebo zádi. Galerie: do branky jednou najedete, tak se vám pokus Počítá, Galerie: se jí dotknete, opravné projetí se nepočítá. POZOR v pravidlech je, že pro pro pro pro nesmíte vystupovat z lodi v brankovišti. Pokud se tedy uděláte někde v brankovišti (označeno vždy na začátku Na konci červeným praporkem) jste diskvalifikováni. Startovné v sobotu si hradí každý sám činí 40 Kč za loď. Upozornění: v místě startu, pod mlýnem Nouzov, na brankovišti Vlachovka av Čili Budou Po dobu závodu v provozu občerstvovací stánky - peníze s sebou. DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNë: Průvodce (instruktor) NEBUDE Vaši skupinu doprovázet po celou dobu plavby na lodích! A tak je potřeba počítat se SEBEZÁCHRANOU. * Obtížnost: Lehká až středně těžká do WW II+ (22 km) + jedno místo WW IV-V nutno přenést! Podmínka: umění plavat, zvládat adrenalinové stavy, nepropadat panice a beznaději. * Minimální počet osob: 1 * Doplňující informace:
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích