Pouštní Safari v Dubaji a divoké Safari v Keni - 9 dní

Destinace:Keňa \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:letenka Praha (Vídeň) - Dubaj / Dubaj - Nairobi / Praha (Vídeň) včetně všech tax (v obvyklé rezervační třídě, cena 19.040,- Kč)
ubytování se snídaní v hotelu v Dubaji
ubytování se snídaní v hotelu v Nairobi
ubytování v kempech (stany pro dva) během safari
prohlídka Dubaje s ČESKY hovořícím průvodcem
pouštní safari v Dubaji vč. večeře
spací matrace a kempové vybavení (kromě spacího pytle)
stravování formou plné penze na safari
safari program uvedený v itineráři
doprava minibusem s otevřenou střechou na safari (garance místa u okénka)
všechny vstupy do národních parků
všechny kempové poplatky
všechny transfery dle itineráře
služby anglicky hovořících průvodců CK
asistenci na letišti v Nairobi a v Dubaji
24-hodinový asistenční servis v Africe
povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:nápoje ( )
spací pytel ( )
vízum do Dubaje, cena 1.600,- Kč (na požadavek vyřídíme) ( )
vízum, cena 50 USD (možno vyřízení na letišti v Nairobi nebo vyřídíme v Praze) ( )
cestovní pojištění, cena 666,- Kč (na požadavek zajistíme) ( )
spropitné a osobní výdaje ( )
fakultativní aktivity ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Safari, 9 dní, 3* hotel / kemp, snídaně, plná penze

Dubaj / Nairobi / NP Lake Nakuru / Masai Mara / Nairobi

Váš zájezd vám dokážeme připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny! Program lze upravit dle vašich individuálních požadavků. Prosím kontaktujte naši CK.

DUBAJ - Nechte se unést městem plného překvapení. V moderní části města můžete vidět luxus a "nej…" stavby na světě, mezi které patří například nejvyšší budova na světě - Burj Khalifa, největší obchodní centrum na světě - Dubai´s Mall s největší fontánou na světě, nejluxusnější hotel na světě - Burj Al Arab, největší zastřešená lyžařská sjezdovka uprostřed pouště, největší akvárium na světě nebo uměle vybudované ostrovy ve tvaru palem a světa, ale můžete vidět i mnohem více... Naopak při procházce ve starobylé části města Deira se nechejte unést vůní koření na místním trhu nebo zlatou uličkou, kde se nachází nespočet obchodů se zlatem. Dubaj nabízí opravdu vše - výhodné nákupy, zábavu, koupání, sportovní aktivity, zajímavou kulturu a především přepych, který uchvátí opravdu každého.

Užívejte si vaše safari bez starostí, organizaci a vše ostatní přenechejte na nás - jsme specialisté na SAFARI.

Kempové safari je určené pro ty, kteří chtějí vidět a poznat africkou přírodu - divokou zvěř všech druhů a život místních kmenů, především Masajů, opravdu zblízka. Zkušení safari průvodci vám ukážou z divočiny skutečně hodně a kuchaři pro vás v kempech připraví lahodná a sytá jídla evropského standardu (masa, rýži, těstoviny, ovoce, zeleninu, kávu a čaj). Večery pak můžete strávit u ohně společně s vašimi průvodci a domorodými Masaji z okolí, kteří vám povyprávějí o nespoutané a divoké Africe. Tyto zážitky v lodges neprožijete. Veškeré kempové vybavení pro vás zajistíme sami, není třeba nic vozit s sebou (kromě spacího pytle). Toto safari si určitě užijete.

Masai Mara
Rezervace Masai Mara se rozkládá na travnatém území se zelenými pahorky a akátovými háji, v severním výběžku rozsáhlé rezervace Serengeti, což představuje jednu z nejvíce ohromujících divokých rezervací na světě. Početné zastoupení zde má divoká zvěř všech druhů, ale velkým lákadlem parku Serengeti je migrace ohromných stád pakoně hřivnatého (1,4 milionu) a zebry (400 tisíc). V květnu a červnu při hledání vody stáda putují na sever z oblasti Serengeti v Tanzanii a dorazí do Masai Mara přibližně v půli července. Návrat zpět na jih obvykle začíná v polovině října. Průvodci stád jsou samozřejmě jejich přirozenými nepřáteli, takže migrace přivádí do Masai Mara také veliké smečky lvů a dalších predátorů. I když je období migrace zaručeně tím nejlepším obdobím, kdy divokou rezervaci Masai Mara navštívit, je dobré vědět, že po celý rok zdejší území obývají prakticky všechna zvířata afrických rezervací - usídlilo se zde mnoho různých druhů antilop, levharti, gepardi, žirafy a buvoli. Na březích řek Mara a Talek můžete vidět stáda hrochů a slonů. Ani krokodýli zde nejsou žádnou výjimkou. Okrajová území rezervace patří domorodým Masajům, kteří využívají zdejší travnaté pastviny jako zdroj potravy pro svá početná stáda krav. Návštěva masajské vesnice by měla patřit ke každému safari výletu. Zkrátka pro mnohé návštěvníky Keni znamená pobyt v rezervaci Masai Mara vrcholný nezapomenutelný zážitek.

NP Lake Nakuru
Lake Nakuru je jedním z nejobdivovanějších jezer v Keni, nacházející se na dně nejdelší pukliny zemské kůry na světě - Great Rift Valley. Je domovem milionů plameňáků a dalších čtyř set druhů ptáků, jakou jsou i pelikáni, marabu a další. Hejna plameňáků mu propůjčují barvu, takže vypadá jako růžové jezero. Národní park Lake Nakuru je také hlavním útočištěm ohroženého nosorožce černého a dlouhé řady ostatních afrických zvířat.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:ARCADIA AIR

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích