Francie - Provence na kole v pohodě *

Destinace:Francie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:doprava autobusem s cyklovlekem, ubytování, stravování, všechny výlety uvedené v programu, pojištění, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vstupné a vše ostatní, co není uvedené v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 4 450 Kč/os ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Pobyty u moře v městečku Palavas-les-Flots jsou stálicí v naší nabídce. Kemp leží přímo na pobřeží, 100 m od písečné pláže, vhodné ke koupání i pro děti, vstup do vody je mírný.
Z tohoto příjemného místa vyrážíme s podporou autobusu na půldenní nebo celodenní (cyklo)výlety do širokého okolí. Blízkost moře, samozřejmě, využijeme k rannímu a podvečernímu koupání a během odpočinkového dne (nebo ve dnech, kdy vynecháte některý z programů) i k celodennímu lenošení na pláži.
Kromě hlavní náplně - převážně poznávací a cyklistické - mají některé pobytové běhy navíc tématické programové zaměření, kterému se pouze částečně přizpůsobuje itinerář dne. Jsou to běhy s kreativním programem, jenž vedou odborní lektoři a instruktoři.
Cyklistické výlety jsou připraveny tak, že jejich kratší varianty zvládnou i zdatnější děti od 7 let. Program každého dne lze absolvovat i bez kola, aniž byste přišli o nějakou zajímavost (autobus slouží jako doprovodné vozidlo).
Výlety uvedené v následujícím itineráři mohou být nabízeny (případně kombinovány) i v jiném pořadí - podle počasí, aktuálních kulturních akcí a dalších okolností.

Povrch a profil : asfalt, některé etapy event. po šotolině
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích