ZÁKLADNÍ KURZ SKIALPINISMU - víkendový kurz v Krkonoších, skialpy, skitouring, lyžování

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:instruktor skialpinismu a lyžování
přednáška o lavinách (strategie, prevence a záchrana)
lavinová praxe včetně vyhledávání s lavinovými přístroji
zapůjčení lavinových setů (píps, lopatka a sonda)
půjčovné skialpinistických lyží, pásů a bot, mazání a servis lyží
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Nejmodernější styl lyžování poslední doby, kombinace výstupů s jízdou v terénu - lyžování mimo sjezdovky. Vyzkoušejte si, jak se zdolávají vrcholy, aniž by Vám prokluzovaly lyže a pak freeride (lyžování ve volném terénu). Skialpinistickou výbavu vám půjčíme a naučíme vás základní techniky a dovíte o rizicích.... Jedná se o základní kurz skialpinismu, který vyžadujeme pro zájezdy na skialpy do zahraničí. * Dvoudenní víkendový kurz vás naučí základům skialpinismu, seznámí vás s technikami výstupu i sjezdu, zacházení s vázáními, používání stoupacích pásů a maček na lyžích. A také lyžování, převážně freeride. Součástí kurzu je zapůjčení skialpinistické výbavy, instruktor (který Vám vysvětlí, jak používat lyže, pásy, lepidla, techniku a vydá se s vámi po horách) a ubytování v jednoduché horské chatě. Na sobotu večer je připravena přednáška o lavinách. Celá neděle bude zasvěcena lavinové praxi s opakováním všeho, co jste se již v sobotu naučili. Kurz probíhá v KRNAPU a tak počítejte s nutností dodržováním pravidel vstupu do jednotlivých zón. Kurzy vede instruktor lyžování APUL a instruktor HAL ČHS. Tento kurz je určen pro všechny zájemce o absolvování zájezdů na skialpy do zahraničí. Tento kurz je vaší vstupenkou do skialpinistického světa. Skialpinistické vybavení, které vám půjčíme: skialpová lyže např. Silvretta, Dynafit, Blizzard, Lusti, Nordica s vázáním Silvretta nebo Diamir, skialpové boty Nordika + stoupací pásy. * Obtížnost: Kurz je určen pro širokou veřejnost. Tedy pro běžné lyžaře, kteří zvládnou základní lyžařské dovednosti: pluh + oblouk v přívratu + paralelní oblouk. Předpokládáme běžnou fyzickou zdatnost, tedy schopnost celodení zvýšené fyzické zátěže. * Minimální počet osob: 4 * Doplňující informace: Zvolte si váš speciální termín: pro skupinky min 6 osob po dohodě prosinec až duben, možno i ve všední dny.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích