JIZERA RAFTING - rafting na Jizeře (na raftu)

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:zapůjčení kompletní vodácké výstroje (vesta, přilba, neopren, neoprenové boty, vodácká bunda)
zapůjčení vodácké výzbroje pro rafting (pádla a rafty)
převoz osobních věcí vozidlem organizátora
instruktor raftingu IRF
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - každá další jízda (390 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Naše tradiční jarní rafting akce pořádaná pravidelně již od roku 1995. Nejhezčí přírodní raftová voda v České Republice. Rafting na Jizeře, to je rafting na divoké vodě v hlubokém kaňonu v nádherných divokých peřejích. Příchod jara a s ním jarní tání umožňují tuto skvělou raftovou akci v kouzelném údolí Jizery. * Pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet rafting nebo se jen svézt uprostřed nádherné a divoké přírody, jsme opět připravili tuto akci v hlubokém údolí řeky Jizery mezi Mýtem a Jabloncem nad Jizerou. Neváhejte a přijďte se pobavit. Jízda včetně přípravy trvá cca 2,5 hodiny. Jízdy jsou zpravidla od 11 hodin a od 14 hodin. Při velkém počtu zájemců pak od 10 hodin, 12,30 a 15 hodin. Rafting - jízda včetně přípravy a dopravy trvá cca 2,5 - 3 hodiny. Sraz účastníků: v kempu Zátiší v Jablonci nad Jizerou (za řekou). * Obtížnost: lehký až mírně těžký rafting WW III do max WW IV, vhodný i pro úplné začátečníky. * Minimální počet osob: 6 * Doplňující informace: Cena každé další jízdy ve stejný den 390,- Kč. Zájemcům zajistíme jednoduché ubytování za cca 220 Kč na osobu a noc na 2 a více nocí 180,- Kč / noc v ubytovně kulturáku s palandami nebo za cca 350 Kč v pensionu. NUTNO OBJEDNAT PŘEDEM! POVINNĂť NEOPREN S DLOUHĂťMI NOHAVICEMI! KAŽDĂť ÚČASTNëK MUSë UMĚT PLAVAT! MINIMÁLNë VĚK ÚČASTNëKA 12 LET! Pro skupiny nad 12 osob uspořádáme individuální termín na přání. {video:rafting_jizera;VIDEO Z NAŠEHO RAFTINGU NA JIZEŘE} Naleznete také na www.kudyznudy.cz * Tento zájezd můžete absolvovat i na YUKONECH, které si řídíte sami (kód zájezdu: 301Y).
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích