Spodní Kamenice - Rafting Na Yukonech

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:zapůjčení vodácké výzbroje pro yukony (pádla a 2-místný nafukovací člun)
zapůjčení kompletní vodácké výstroje (vesta, přilba, neopren, neoprenové boty, vodácká bunda)
převoz osobních věcí vozidlem organizátora
zapůjčení raftu typ Colorado (pro skupinu 4 - 6 osob, nutno uvést v přihlášce)
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - doprovod skupiny instruktorem (za skupinu) (1250 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Krátký půldenní sjezd Kamenice mezi Jesenným a Paraplíčkem určený i pro začátečníky. Vhodné i pro Děti. Skupiny mohou jet též na raftech Colorado. * Jarní voda nabízí na Kamenici příjemné a pohodlné svezení.  Peřeje dosahují obtížnosti maximálně WW II+, takže i relativní začátečníci si mohou přijít na své. Jízdu lze ukončit na soutoku s Jizerou v Podspálově, ovšem připravili byste se o průjezd přírodní slalomové peřeje Paraplíčko, kde si můžete vyzkoušet několik triků mezi pověšnými slalomovými brankami. Cíl plavby pak bude na začátku Železného Brodu. Sraz: v Podspálově u hotelu Podspálov (soutok Jizery a Kamenice) časy splutí budou přizpůsobeny konání závodů v tomto úseku. Víkendový výlet doporučujeme spojit s víkendovou návštěvou Českého ráje. Nebo se splutím horní Jizery na raftech nebo Yukonech. UPOZORNĚNë PRO ÚČASTNëKY: Průvodce NEBUDE Vaši skupinu doprovázet po celou dobu plavby na lodích a tak je potřeba počítat se SEBEZÁCHRANOU. Doprovod instruktora pro Vaši skupinu si můžete přiobjednat za příplatek. Zároveň doporučujeme přihlašovat se ve dvojicích. Liší účastníci se pochopitelně spojí do dvojic, ale může se stát, že jeden zbude. Ten musí počítat s možností, že pojede sám. * Obtížnost: lehká až středně těžká do WW II+, vhodné mírně zkušené se zkušenostmi z kánoí nebo raftů, zvládnou i začátečníci. * Minimální počet osob: 4 * Doplňující informace: Cena nezahrnuje: doprovod instruktora v průběhu plavby, dopravu na místo konání a zpět, pojištění, ubytování, strava a další služby neuvedené v položce "V ceně je zahrnuto". Pokud pojede jedna osoba oba víkendové dny, může na 2. den uplatnit slevu Kč 100,-. Podmínka minimálního počtu účatníků platí pro každý den zvlášť. Povinný neopren s dlouhými nohavicemi! Každý účastník musí umět plavat! Minimální věk účastníka: 12 let v doprovodu dospělé osoby.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích