ÁDR-ENALINOVÝ TÝDEN - lezení, slaňování, kola, kánoe, koně, lukostřelba

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:zapůjčení horolezecké výzbroje a výstroje (vč. lezeckých bot), program zaměřený na horolezectví, školený instruktor
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Aktivně prožitý týden v nádherné přírodě v Adršpachu a blízkém okolí. Slaňování, koně, horolezectví, horská kola, kánoe, letadlo... prostě týden plný adrenalinu * Slovo Adrenalin vzniklo v Adršpachu! Nevěříte? Uvěříte! Tento pobyt Vám nabízí skvělé zážitky a neopakovatelné chvíle. Čeká na vás nejen horolezectví, ale také jízda na koni, kanoistika, kajak nebo plavba na raftu, let letadlem, jízdu na kladce, orientační běh v noci, orienťák na kole, výlet na horském kole a ještě další dobrodružství. Budete mít opět k dispozici zkušeného instruktora, který Vám vše vysvětlí a ukáže. Minimální věk účastníka 15 let. V ceně je zahrnuto: zapůjčení potřebného materiálu (jezdeckých přileb, plovacích vest, horolezeckého materiálu, horských kol....), 4 hodiny jízdy na koni, slaňování, 3 x 1/2 denní blok lezení, 3 hodiny ježdění na kánoích (raftech), Celodenní výlet na horských kolech, 15 minut let letadlem, noční orienťák, jízda na kladce, lukostřelba, to vše po dobu 5-ti dnů. * Obtížnost: Lehké až obtížné * Minimální počet osob: 4 * Doplňující informace: Kurz trvá 5 dní x 7 hodin a začíná v pondělí v 9 hodin. V případě zájmu o ubytování (pension, kemp) si vyžádejte informace v CK při objednávání akce. Skupině minimálně 6 osob připravíme program v libovolném termínu květen až září.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích