JIZERA + KAMENICE: KAJAKOVÁ ŠKOLA PRO POKROČILÉ (na kajaku)

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:instruktor specializovaný pro kajak (IRF + cvičitel VS)
zapůjčení kajakářské výzbroje (kajak, pádlo a špricdeka)
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - neoprenový komplet pro kajak 2 dny (kajakářská bunda, neopren, neoprenové boty) (349 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Pro všechny absolventy základní kurzu jízdy kajaku, absolventy kurzu na Salze a pro zájemce z řad pokročilých kajakářů, jsme připravili možnost rozvoje a zdokonalení v nádherném údolí řeky Jizery a Kamenice. Cíl: opakování, rozvoj a upevnění znalostí a zkušeností, příprava na těžší toky a posunutí se o stupeň výš z WW2 na WW3! * Naše KAJAKOVÁ ŠKOLA JE PLNÁ ZÁŽITKŮ a NA JIZEŘE SE NUDIT NEBUDETE! Budete se nadále zdokonalovat v těchto technikách: jízda vpřed a vzad, zatáčení, otáčení, závěs, nájezd a výjezd do proudu a do vracáku a přejezd peřeje. Součástí akce je také upevnění bezpečnostních návyků, s nácvikem sebezáchrany a vysvětlením bezpečnostních pravidel. Na horní Jizeře jsou na jaře vhodné podmínky pro výuku stejně jako na vedlejší Kamenici. Věnovat se Vám budou naši profesionální instruktoři s mezinárodní licencí pro výuku na divoké vodě: Wenca, Sandál, Kóša. Tak žádný strach, jsou to profíci, kteří to mají naježděné a vědí o každém kameni na Kamenici.  NEOPREN JE POVINNĂť (ať už vlastní nebo zapůjčený): Voda je v Jizeře i v Kamenici studená a navíc vás neopren bude chránit před případným odřením o kameny. Pokud nemáte vlastní neopren, objednejte si ho u CK (v přihlášce). * Obtížnost: PRO POKROČILÉ = TĚŽŠë, výuka jízdy na kajaku v reálných peřejích do WW III+, potřeba umět plavat a hodí se dobrá fyzička * Minimální počet osob: 3 * Doplňující informace: V případě zájmu o ubytování doporučujeme: Autokemp Zátiší Jablonec, Blansko 643, 512 43 Jablonec nad Jizerou, tel.:+420 481 591 335, +420 481 591 288 www.jablonec-krkonose.cz/; (cca 75 Kč /os) Penzion NOLA: leží u silnice z Jablnce nad Jizerou směr Harrachov, Vilémov 366, 512 44 Rokytnice nad Jizerou, Tel.: +420 481 522 225, Mobil: +420 723 825 171, www.rokytnice.com/nola (cca 300 Kč /os) Pro skupiny min 3 osob zorganizujeme akci ve Vámi zvoleném termínu, pokud bude voda. Pro firmy máme připraven Kajak Workshop;(od 10 až pro 80 účastníků). Takže pokud jste partička nebo Firma, neváhejte se ozvat - Informace v CK, nebo na www.firemniprogramy.cz.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích