Pohodový týden v Alpách - Ďábelské Švýcarsko - Mont Blanc

Destinace:Švýcarsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:5x nocleh, 6x snídaně, 3x večeře, 1x grilování, 1x typická švýcarská večeře, 1x lanovka na Le Kuklos s kávou, ložní prádlo, ručníky, doprava klimatizovaným autobusem, všechny výlety dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 1 800 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Ve francouzsky mluvící části Švýcarska je ukryto nádherně položené městečko Leysin na panoramatické galerii s výhledem na ledovce Les Diablerets (v překladu ďábelské).
***hotel je umístěn v centru tohoto menšího turistického střediska a nabízí nám komfortní zázemí pro náš zájezd. Pokoje jsou s vlastní sprchou a WC (mají min. 24 m2), fénem, sat. TV, telefonem. Určitě oceníte i vlastní hotelový bazén (otevřený celý den, 16x7 m) se saunou a posilovnou. Snídaně je formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem a švédským salátovým stolem. Jedenkrát místo večeře pro nás hoteliér připravil grillparty a 1x typickou švýcarskou specialitu.
Během zájezdu poznáme blízké okolí hotelu, ale i ledovcového světa Les Diablerets, kde podnikneme túry dle vašich možností. I návštěva Ženevského jezera s nejznámějším hradem Chillon či kouzelné městečko Montreux s krásnou promenádou stojí za zmínku. Asi největším zážitkem bude jízda horským vlakem MontBlancExpress z Martigny do Chamonix skrz divokou soutěsku, a poté túra po panoramatické cestě s nádhernými výhledy na nejvyšší horu Evropy, Mont Blanc.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích