Silvestr v Maroku

Destinace:Maroko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:zpáteční letenka Praha-Casablanca vč. let. tax a poplatků, doprava komfortním terénním speciálem "Tatrabus", 10x ubytování v hotelu nebo auberge, 1x na poušti v berberské lodži pod dunami Chigaga (2lůžkové pokoje), 8x snídaně (s výjimkou Marrákeše), 1x společná stylová večeře v dunách, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:strava mimo cenu a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
s ohledem na aktuální časy letů případně zařadíme do programu prohlídku Casablancy, zejména mešity Hassana II. (na úvod nebo v závěru zájezdu) ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Cílem výpravy je poznat kromě nejznámějších památek i některá místa jinak obtížně dostupná a ležící stranou tradičních turistických tras. Zaměříme se zejména na poznání přírody, života v poušti a na objevování stop neolitického osídlení pod skalními převisy stolových hor. Ještě před několika tisíci let byla totiž Sahara zelená a v místech, kde dnes není takřka žádný život, tekly řeky a pásla se stáda divokých i domestikovaných zvířat. Zastavíme se však i v několika městech a významných historických lokalitách, jakou je například královské město Marrákeš, kasby Telouet a Ait Ben Haddou či Ouarzazatte oblíbené filmaři. Točily se zde např. Hvězdné války, Gladiátor a Trója. V závěrečné části si užijeme i krásy atlantického pobřeží, přímořských pohoří a ochutnáme rybí speciality v opevněném portugalském přístavu Essaouira.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích