Itálie - Rodinná dovolená ve Valsu, bráně jižního Tyrolska s kartou

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 1 600?Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Prvním údolím, se kterým se setkáte jižně od průsmyku BRENNER, je nádherně položené (a v poslední době také nově objevované) údolí Eisacktal, které vás zaručeně překvapí svojí krásou vrcholků a fantastických pohledů na Zillertalské Alpy na severu a na nádherná panoramata DOLOMIT na jihu. Ubytování máme zajištěno ve velmi komfortním ***hotelu téměř na konci Valského údolí. Právě poloha hotelu zaručuje velmi pohodlné poznání tohoto kouzelného místa Dolomit z vrcholků hor, z báječně položených salaší či z údolí.
Komfortní ***hotel nabízí všechny pokoje o min. rozloze 20 m2, s koupelnou, sat. TV, telefonem, trezorem, županem a Wi-Fi. Snídaně je podávána formou švédského stolu s bio koutkem a večeře menu o 4 chodech včetně salátového a dezertového bufetu. Jednou pro nás majitelé připraví tyrolský selský večer, 1x galavečer při svíčkách a také svačinu na vlastní hotelové salaši. Součástí hotelu je i fantastická relaxační zóna s krytým bazénem, zimní zahradou, vířivkou, saunou, parní lázní, bylinkovou saunou atd. Ale asi největší výhodou je tzv. ALMEN CARD, kterou obdrží každý účastník zájezdu zdarma. Karta opravňuje neomezeně využívat lanovku na Gitschberg, Jochtal a Mühlbach, údolní bus atd.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích