Hurghada sever - AMC Azur Resort *****

Destinace:Egypt \ (informace o oblasti)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Poloha: Hotelový resort řetězce Azur se nachází v klidnější oblasti, přímo u pláže, v severní části Hurghady, cca 13 km od centra a 15 km od letiště.

Pláž: Široká soukromá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře (vliv odlivu), lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Na pláži bar a restaurace, za poplatek služby potápěčského centra. Mělké moře do vzdálenosti cca 400 m až ke korálovému útesu, k dispozici také molo pro usnadnění přístupu do vody pro plavce. Bar a sprchy na pláži.

Vybavení: 395 pokojů v 5 podlažích, recepce, prostorná vstupní hala, 2 restaurace (hlavní a italská - součástí all inclusive), 4 bary, velký bazén s terasou, dětský bazén, bohatý sportovní program. Za poplatek salón krásy, masáže, autobus do Hurghady, obchody (klenotnictví, suvenýry), fotograf

Sport a zábava: Bazén, dětský bazén, celodenní animace na pláži a u bazénu, každý večer živá hudba, kabaret, karaoke, kurz tance, zábavná představení, posilovna, stolní tenis, šipky, boccia, biliár, miniklub. Za poplatek sauna, jacuzzi, masáže, potápění, motorizované vodní sporty.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:KOVOTOUR

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích