***hotel Schranz Krimml - zima 2011/2012 - termíny dle požadavku

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:ubytování os./noc, polopenze, lázeňská taxa, ručníky, vstup do venkovního bazénu
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Rodinný hotel ležící jen pár kilometrů od světoznámých Krimmelských vodopádů, které jsou největšími vodopády v Evropě a patří mezi přírodní klenoty Rakouska. Náš tip: túry v oblasti Wildkoglu u Neukirchenu, v ledovém světe Weisssee nebo návštěva typického rakouského městečka Zell am See s krásným kostelem Pfarrkirche s působivě masivními věžemi. Ubytování v pokojích se sprchou a WC, telefonem, sat. TV, fénem a balkónem, venkovní vyhřívaný bazén, za poplatek sauna a solárium, k dispozici i apartmány pro 3-6 osob (1-2 ložnice + kuchyň). Kuchyně v hotelu patří mezi to nejlepší, co rakouská gastronomie nabízí. Snídaně formou bohatého švédského stolu s bio koutkem, večeře menu o 3 chodech a salátový švédský stůl.
LYŽAŘSKÝ AREÁL:
Lyžování v Zillertálské aréně patří mezi nejlepší lyžování v Rakousku. Nadmořská výška 1300 - 2500 m n. m. zajišťuje dostatek sněhu i při horších sněhových podmínkách. Celkem 160 km sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti (4x kabinka, 24x sedačka, 18x kotva, 3 měřené slalomové dráhy a 2 sáňkařské dráhy) uspokojí všechny lyžaře. Pro milovníky běžeckých stop je 25 km stop v nadmořské výšce 1300 m a dále, přímo u hotelu, 55 km údolních tratí (800 - 1000 m n. m.). Skipass platí též pro Ski-Wildkogel (asi 10 min busem), kde je více jak 50 km sjezdovek a nejdelší sjezd v hlubokém sněhu (14 km). Při zakoupení 2 a více denní pernamentky je v ceně celé Zillertálské údolí !!
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích