Velký Meder - Hotel Thermal Varga ***

Destinace:Slovensko \ (informace o oblasti)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Poloha: Město Velký Meder /v minulosti nazýván Čalovo/se rozkládá v jižní části Západního Slovenska zhruba 70 km od Bratislavy a 10 km od maďarských hranic.
Termální park Velký Meder se nachází uprostřed lesoparku. Zdejší geotermální vody působí příznivě na klouby, pohybové ústrojí a svalstvo a celkově přispívá k regeneraci organismu. Termální koupaliště má 2 léčivé termální prameny s teplotou 57-68°C a je otevřeno celoročně.

Služby (wellness) : Ubytování: venkovní posezení, půjčovna kol, dětské hřiště, petangue,

Areál je rozdělen na dvě části a to zařízení na letní sezónu /květen-září/: rekreační bazén s hydromasáží a vodopády, rodinný bazén s vodopády, italský bazén s tobogány, sportovní plavecký bazén, dětský bazén s tobogány. Druhá krytá část je otevřená celoročně: perličkový bazén, krytý plavecký bazén, dětský bazén, polokrytý sedací bazén. V areálu najdete spoustu možností sportovního a vyžití jako minigolf, plážový volejbal, zpěvněné hřiště pro volejbal, fotbal.. houpačky, lehátka, stejně tak jako je venku spousta stravovacích občerstvení.

Wellness program 1 : 5x ubytování v dvoulůžkovém pokoji, polopenze formou švédských stolů (součástí je i 1 nealko nápoj, sklenička vína a dezert), 1x welcome drink, 3x vstupenka do termálních lázní Corvinus, měkoučký župan po celou dobu pobytu, 1x solná jeskyně, 1x ajurvédská nebo klasická masáž
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:KOVOTOUR

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích