TARA RAFTING ČERNÁ HORA - expediční rafting v nejhlubším kaňonu Evropy (na raftu) a navíc řeky + Morača + Neretva + Vrbas

Destinace:Černá Hora \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:zapůjčení vodácké výzbroje pro rafting (pádla a rafty)
instruktor raftingu IRF
zapůjčení kompletní vodácké výstroje (vesta, přilba, neopren, neoprenové boty, vodácká bunda)
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - 10 dnů cestovní pojištění léčebných výloh a na rizikové sporty (v přihlášce je nutné uvést rodné číslo a státní příslušnost) (400 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Kouzelná a téměř úplně opomíjená je oblast vnitrozemí Černé Hory. Krasové řeky a jeden z nejhezčích kaňonů světa se nachází na řece TARA. * Jedná se o druhý nejhlubší kaňon na světě a jeho průjezd na raftu zabere dva dny. Splouvá se na vícemístném raftu, který řídí guide. Součástí tohoto dobrodružství je tedy nocleh v kaňonu a tak nás čeká expediční jízda s vybavením na táboření. Kaňony, divoká voda, hory a jezera, rafting a treking to je program raftové expedice Monte Negro. Mimo to také setkání s příjemnými lidmi a zvláštní kombinace pravoslavné víry a islámu.Navíc vyhlášené balkánské kulinářské speciality. Akce je vhodná i pro začátečníky. * Obtížnost: lehký až středně těžký rafting (max. WW III+) Vhodné pro mírně pokročilé, ale zvládnou to i začátečníci. * Minimální počet osob: 12 * Doplňující informace: Náklady na poplatky za splouvání se vybírají na místě: splutí Tary - 2 dny - cca 99 EURO/osobu (poplatek za průjezd kaňonu vybírá správa Národního parku) Povinný neopren s dlouhými nohavicemi! Každý účastník musí umět plavat! Minimální věk účastníka: 12 let. Řeky je možné sjíždět na raftech nebo na dvoumístných člunech - Yukonech. Uveďte v přihlášce jednoznačně, na jaké lodi chcete zájezd absolvovat. {video:Tara;VIDEO Z NAŠEHO KANYONINGU NAJDETE TADY} * Tento zájezd můžete absolvovat i na YUKONECH, které si řídíte sami (kód zájezdu: 354Y).
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích