SKIALPY + LEDOPÁDY , skialpy, zájezd na víkend, Rakousko, skialpinismus

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:půjčovné skialpinistických lyží, pásů a bot, mazání a servis lyží
zapůjčení horolezeckých potřeb, cepínů, maček, lana, sedacího úvazku a přilby
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - 3 dny cestovní pojištění léčebných výloh a na skialpinismus (v přihlášce je nutné uvést rodné číslo a státní příslušnost) (včetně ledopádů) (240 CZK)
Další služby za příplatek - lavinový set půjčovné (2 dny) (349 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Novinka v našem programu, která vás připraví pro náročnější túry a také složitější situace. Pojeďte vyzkoušet kombinaci skialpů, lezení a jištění. Je to odrazový můstek do vyšší dimenze. * Tato akce je koncipována příprava na další náročnější skialpové tůry. První den čeká delší klasická skialpová túra. Druhý den bude věnován výuce lezení ledů, tedy práci s cepínem, mačkami, jištěním, a lezením. Akce je energeticky výživná a tak ubytování v penzionku bude velmi příjemné. Ubytováni budeme kousek od nástupního místa a tak ráno vždy přejedeme autem na nástup. Nástupní místo je v cca 1300 m a všechny túry mají převýšení cca 800-1300 m, náročnost 6-7 hodin pro první den a cca 5 hodin druhý den. Obrovskou výhodou je, že až na místo a zpět jedeme v Rakousku po dálnici. Ideální pro všechny pokročilé skialpinisty! Doporučená mapa: Alpenfereinskarte 45/2 Niedere Tauern II POVINNÝ LAVINOVÝ SET (PEEPS + SONDA + LOPATKA) !!! DOPORUČENÉ VLASTNÍ VYBAVENÍ: sedací úvazek a přilba * Obtížnost: středně obtížné * Minimální počet osob: 3 * Doplňující informace: Zvolte si váš speciální termín: pro skupinky 3 a nebo 6 osob po dohodě i více v období leden až duben. Možno o víkendu i v týdnu.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích