*** hotel Tirolerhof - léto 2012 - termíny dle požadavku

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:ubytování v daném pokoji na osobu a noc, snídani a večeři, každodenní vstup do relaxační zóny včetně krytého bazénu, ložní prádlo, ručníky a kartu Wildschönau Card
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "cena zahrnuje" ( )
Příplatek za pokoj DE LUX : 80 Kč na osobu a noc, lázeňský poplatek 2,- Eura na dospělou osobu a den ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Tyrolské horské údolí Wildschönau (v překladu divoká krása) leží na půli cesty mezi hranicemi s Bavorskem a hlavním městem Tyrolska - Innsbruckem, jižně od údolí řeky Inn, v nadmořské výšce od 828 až 1150 m. Wildschönau se svými čtyřmi farnostmi Niederau, Oberau, Auffach a Thierbach tvoří jedinečný kouzelný svět. Při putování přes horský průsmyk až na horu Rosskopf nebo na Gressensteinalm v Auffachu vás budou doprovázet bublající vodní pramínky. I výlety po vrcholcích hor svěží přírodou s její rozmanitou alpskou flórou oživují tělo i duši. Vše vám zpříjemní možnost výjezdu lanovkami, které jsou na základě místní karty ZDARMA. Dále je zde možnost ochutnávky sýrových specialit na salaši, jízda místním vláčkem od jedinečné soutěsky Kundler Klamm, samozřejmě i návštěva světoznámého městečka Kitzbühel a mnoho dalšího.
Ubytování v krásném komfortním ***hotelu v srdci údolí, v útulných pokojích se sprchou nebo vanou, WC, sat. TV, fénem, telefonem, rádiem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem a salátovým švédským stolem. Majitelé pro vás také přichystali kulinářské zážitky - např. selský bufet či grilování s hudbou (podle počasí), 1x desertový švédský stůl. Hotel dále nabízí relaxaci ve vlastním krytém hotelovém bazénu, sauně, parní lázni atd.
Další, velmi významnou výhodou, je i karta Wildschönau Card, která umožňuje zdarma využívat všechny lanovky v údolí (kromě Kitzbühelu), koupaliště s tobogánem (15 minut pěšky z hotelu), muzeum sedláků z hor, muzeum dřeva a ještě něco navíc.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích