FREERIDE SEMINÁŘ (lyžování ve volném terénu a v hlubokém sněhu, případně na krustě, ledu a tak podobně)

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:Instruktor APUL, videorozbory, osobní konzultace
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Ono to příjde a bude to vypadat nějak takhle: A je to tady, skvělá NADëLKA PRAŠANU a na horách NIKDO NIKDE! Ve Velké Upě napadlo za víkend od 15 - 45 cm prašanu. Navíc zítra hlásí že by mohlo vykouknout i slunce = ideální šance na Freeride seminář. * Jednodenní specializovaná akce věnovaná technice jizdy ve volném terénu a v hlubokém sněhu. další podle sněhu a zájmu. Probereme metodiku, natočíme vás na kameru a rozebereme jízdy účastníků a hlavně budeme lyžovat a lyžovat a lyžovat... Program: Začátel v 8,45 hodin sraz na kase lanovky ve Velké Úpě Zaparkujte na parkovišti u Lanovky ve Velké Úpě. V poledne čas na oběd (není v ceně). Konec v 16,45 PŘESTAŇTE VÁHAT PŘED SJEZDEM - SKONČETE S TRÁPENëM! Všechny zve Mára Skalický - Učitel Asociace Profesionálních Učitelů Lyžování Přihlášky: 777602007  * Obtížnost: nevhodné pro začátečníky, pro všechny lyžaře, kteří bezpečně a kontrolovaně sjedou červenou sjezdovku * Minimální počet osob: 4 * Doplňující informace: Pro 3 a více zájemců uspořádáme v libovolném termínu i v jiné vhodné lokalitě. Více informací na hotline 777602007. Pro firmy a skupinky máme také lyžařský workshop. Více informací v CK.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích