Španělsko - Mallorca na kole v pohodě - letecky

Destinace:Španělsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:letenka vč. let. tax a poplatků 8 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí a připojištění stornopoplatků, transfery, 7x ubytování s polopenzí v apartmánu nebo hotelu, pobytová taxa, vedoucí zájezdu, informační materiály
Vlastní kolo můžete poslat s autokarovou skupinou dle vypsaných nástupních míst. V případě vlastního kolo adla příplatek cca 2 500-3 500 Kč
Cena nezahrnuje:místní doprava mimo program a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 3 500 Kč. V případě vlastního kolo adla příplatek cca 2 500-3 500 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Mallorca - největší z Baleárských ostrovů s hlavním městem Palma de Mallorca pyšnícím se mnoha historickými památkami nabízí neuvěřitelné bohatství krás - od romantických pláží s palmami, přes úrodný kraj pomerančovníků, citronovníků, mandloní, olivovníků a fíkovníků ve vnitrozemí, až po členitá pohoří s borovými lesy i středověkými kláštery na západním a severním pobřeží. To vše ještě před hlavní sezónou, kdy nás jarní Středomoří, ještě nezatížené únavou tisíců turistů, oslovuje svými barvami, které pozvedají duši, a svými exotickými vůněmi, které oživují smysly. Pozadí k tomu všemu tvoří neuvěřitelná zeleň nových porostů, která se v mořské hladině mění na tyrkysovou a ta pak na obzoru přechází v intenzivní jarní modř nebeské klenby.
Mallorca je ideálním místem pro cyklistiku. Zatímco jih ostrova je rovinatý, severem se táhne pohoří, kde naleznete krásné kopce se stoupáním až do 800 m n. m. Silniční síť je poměrně hustá. Motoristé využívají především dálnici a hlavní tahy. Pro cyklisty tak zbývá spletitá síť silnic a silniček. Řidiči jsou k cyklistům velmi tolerantní, vždyť každým rokem jich na Mallorcu přijede najíždět první jarní kilometry více jak 90 000 z celé Evropy! Cykloetapy jsou vedeny po asfaltových cestách. Na své si tak přijdou silniční i trekoví cyklisté. Pro vyznavače MTB máme připraveno pár obtížnějších variant, přesto doporučujeme vybavit kolo plášti na asfaltový povrch, který bude převažovat. Všechny vypsané trasy lze zkrátit či prodloužit, cyklozájezd je tak otevřen pro všechny nadšence cyklistiky.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích