Přírodní ráje severního Portugalska s NP Peneda Gerés

Destinace:Portugalsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:letenka vč. let. tax a poplatků cca 8 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí a připojištění stornopoplatků, transfery z a na letiště, půjčovné mikrobusu, místní doprava dle programu, 9x ubytování v místních penzionech ve 2lůžkových pokojích, 2x večeře viz. program, pobytová taxa, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:místní doprava mimo program, vstupy, ostatní strava a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
Stravování: Individuálně mimo hotel pořídíte oběd a večeři v průměru za cca 7-15 EUR, dle vybraného jídla a typu restaurace. Snídani mimo hotel za 2-5 EUR ( )
jednolůžkový pokoj 5 000 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Zveme vás na cestu po přírodních krásách Portugalska, a nejen to. Tato cesta vás nezavede jen do unikátních národních a přírodních parků ve vnitrozemí Portugalska, ale i do hlavního města Lisabonu, města Porta a středověkých malebných městeček Óbidos či Belmonte. Budete procházet nejvyšším pohořím Portugalska Serra de Estrela, kde ochutnáte vynikající místní sýry a víno. Jiný den budete obdivovat krajinu v údolí řeky Doura, která je obklopena proslulými vinicemi portského vína a je pod ochranou UNESCA. Národní park Peneda Gerés vás ohromí svou nedotknutou přírodou, starými vesničkami jakoby zapomenutými v dávném čase, divokými koňmi a typickými kamennými mlaty espigueiros. Ochutnáte různé druhy portského vína i vynikající regionální kuchyni severu a hlavního města Lisabonu, ve kterém se zaposloucháte do teskné národní hudby fada.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích