Jižní Francií až k moři pěšky, na kole i lodí

Destinace:Francie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:pojištění léčebných výloh v zahraničí a připojištění stornopoplatků, doprava klimatizovaným autobusem (4500 km), 2x ubytování v 2lůžkových pokojích v hotelu se snídaní a 7x v mobilhomech (2 dvoulůžkové pokoje se společnou kuchyní a sociálním zařízením), povlečení, 2x výlet na kanoích, 1x půjčení kol, 1x ochutnávka sýrů, 1x ochutnávka vín, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 4 800 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Letošní novinka, Jižní Francie, je kraj Languedocu, neprávem polozapomenuté území mezi Provence, vulkanickým Massif Central a předhůřím Pyrenejí. Pyšní se rozmanitostí přírodních krás, bohatstvím historických památek i možností sportovního vyžití a aktivního odpočinku. Překvapí vás vápencová pohoří Causses s rozsáhlou krasovou oblastí, hluboce zaříznutými soutěskami, z nichž některé jsou přístupné jen po řekách. Důvěrně je poznáte při sjezdu řek Tarn a Hérault na kanoích. Navštívíte tajemné jeskyně a bizarní skalní útvary, z nichž některé připomínají zmizelá města. Projdete se po fantastických skalních vyhlídkách vysoko nad kaňony řek i po plošinách, kde ticho přeruší jen letící supi či pasoucí stáda ovcí. V málo obydlené krajině našli útočiště i mnohé ohrožené živočišné druhy, např. vlci a bizoni. Navštívíte středověká kamenná městečka, kde se zastavil čas, i nejproslulejší katarský hrad Carcassone. Zastavíte se u významné technické památky UNESCO ze 17. století Canal du Midi a uvidíte i skvost moderní dopravní architektury - dálniční most v Millau. Ochutnáte sýr Roquefort přímo u zdroje i místní víno v jednom z mnoha vinných sklípků.

Svoz ze Svitav, Litomyšle a Vysokého Mýta je možný od 3 osob).
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích